İş Fikirleri

Remax Bayilik Şartları, Gayrimenkul Piyasası

Remax Bayilik Nasıl Alınır? Makalemizde...

Bir girişimci olarak yaptığınız işten istediğiniz karı elde edemiyor olabilirsiniz veya maaşlı bir çalışan olmaktan artık sıkılmış da olabilirsiniz. Elinizde küçük ama işe yarar bir sermaye varsa bunu bir ürün üzerinde kullanmanız akıllıca olmak. Çünkü hem yer hem de ürün oldukça maliyetli olur. Ancak emlak ofisi hem karlı hem de daha az maliyetli bir iş olacaktır. Aslında sadece yeni ofis açanlar değil aynı zamanda zaten emlak ofisi olanlar için de Remax bayilik şartları ile franchise almak oldukça karlı olabilir.

Remax Bayilik Şartları

Dünya çapında 90’dan fazla ülkede aktif olarak bulunan ve binlerce şubeye sahip olan gayrimenkul danışmanlığı şirketi Remax Türkiye piyasasına geç girmiş olsa da oldukça etkili oldu. Özellikle İstanbul, İzmir,  Antalya gibi büyük illerde birçok daire, ofis, iş merkezi gibi yerlerin satışına ve kiralanmasına aracı olan firma Remax bayilik şartları karşılayan kişileri bünyesine kabul ediyor. Remax ise birçok sektöre göre daha düşük bayilik şartları talep ediyor. Bunlar: En az 100 metrekare bir ofis, 110 bin- 300 bin arası bir bayilik ücreti, elde edilen gelir üzerinden %6 pay ve toplu yapılan reklamlara katılım için %3 pay istemektedir.

Remax Bayilik Başvurusu Avantajları

Girişimci veya yatırımcı olarak Remax bayilik şartları sizin tarafınızdan karşılanıyorsa bir bayilik alabilirsiniz. Remax büyük bir markadır ve bu markalaşma insanların firmaya dolayısıyla size güvenme olasılığını arttırır. Ayrıca bayilik aldıktan sonra Remax firması siz temsilcilerine destek olmayı bırakmaz. Pazarlama ve satış eğitimleri, teknik alanlarda destek gibi avantajlar sunarlar. Bir yandan da personelleriniz için size yardım ederler hem bulma hem de eğitim verme noktasında.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı