FinansMAX

QNB Finansbank Kredi Kartından Nakit Avans Nasıl Çekilir?

QNB Finansbank Kredi Kartından Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Acil ihtiyaçlarınızda bankaların müşterilerine sunduğu çeşitli nakit avans limitleri bulunuyor. Sizlere sunulan nakit avansları kredi kartınızdan ATM ya da banka şubelerinden direkt olarak çekebilir ve taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanın müşteri hizmetlerinden ya da QNB Finansbank internet şubesinden sizler için belirlenen nakit avans tutarını çekerek hesabınıza aktarabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartından Nakit Avans Çekim Limiti Ne Kadardır?

QNB Finansbank’ın belirlemiş olduğu bir nakit avans limiti vardır. Bu nakit avans limitleri en az 300 TL ve en fazla 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda nakit avans limitinde bankanın belirlemiş olduğu bir diğer kural ise; Kredi kartı limitinin üzerinde nakit avans çekimi yapılamamasıdır. Aynı zamanda, nakit avans çekeceğiniz tutarın ATM günlük para çekim limitini de geçmemesi gerekiyor. ATM’den nakit avans çekecekseniz günlük para çekme limitini kontrol etmenizde fayda vardır.

QNB Finansbank Nakit Avans Limit Artırımları Nasıl Yapılır?

Bankanın sizlere tanımlamış olduğu nakit avans limitini artırmak isterseniz ilk olarak müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı limitinizin artırılması gerekir. Nakit avanslar direkt olarak kredi kartına bağlı olmasından dolayı kredi kartı limitinin üzerinde nakit avans kullanılması mümkün değildir. Kredi kartınızı talep etmiş olduğunuz tutara getirdikten sonra nakit avans artırımı için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. 0 850 222 09 00 numaralı telefon üzerinden QNB Finansbank’ı arayarak limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Nakit Avans Taksitleri

QNB Finansbank nakit avans taksitleri için 4 aşamalı taksit programı sunuyor. Herkesin bütçesine uyumlu olan bu seçenekler arasından sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz. Nakit avans taksitleri 6 ay, 9 ay, 12 ay ve 18 aya kadar yapılabilme imkanı mevcuttur.  Taksit seçeneklerini daha sonra ki dönemlerde değiştirme, ek taksit talebinde bulunma gibi işlemlerden faydalanmanız mümkün değildir. QNB Finansbank, en fazla 18 ay ve en az 6 ay olacak şekilde taksit yapma imkanı sunar.

QNB Finansbank Nakit Avansı Erken Kapatma İşlemleri

QNB Finansbank üzerinden taksitli nakit avans çektiğinizde, gelecek dönemdeki ekstrenize taksitler halinde yansıtılır. Nakit avanstan kullanmış olduğunuz tutar direkt kredi kartına aktarılmasından dolayı, kredi kartının asgari tutarını ödeyebilirsiniz. Nakit avans asgari borç ödeme tutarı için bankaya herhangi bir başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Eğer nakit avans borcunuzu erken kapatmak isterseniz, ATM ya da internet şubelerinden çektiğiniz tutarın tamamını ödeyebilirsiniz. ATM ya da internet bankacılığına erişim sağlayamıyorsanız 0 850 222 09 00 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşarak nakit avans borcunuzu erken kapatmak istediğiniz dile getirebilir ve borcunuzun tamamını kapatabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz ve kolay ödeme imkanı ile sizlere sunulan bu hizmetlerden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.