FinansMAX

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Anında onaylı Finansbank kredi kartı başvurusu yaparak kolaylıkla kredi kartı çıkartabilirsiniz.Günümüzde kredi kartı kullanım ihtiyacının artması ile birlikte bankalar cazip fırsatlar ile kredi kartı vermekte.Özellikle Finansbank yüksek limitli kredi kartları ile başvuru yapanlara kolaylıkla kredi kartı verebilmektedir. Bu makalemizde sizlere nasıl finansbank kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi ve yüksek limitli kredi kartını nasıl alabileceğiniz konusunda ipuçları vereceğiz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Cepten Nasıl Yapılır?

Diğer çoğu bankada olduğu gibi Finansbank’ın da şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezinden, İnternet şubesinden Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın Finansbank şubesini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.qnbfinansbank.com/yasal/sube-ve-atm

Dilerseniz APP Store veya Google Play Store mağazalarındaki QNB Finansbank uygulamasını indirerek cepten de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak Finansbank’ın size göndereceği SMS ile uygulamayı edinebilirsiniz.

https://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/cep-subesi

T.C Kimlik Numaranızı 3452’ye göndererek de SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank Ek Kredi Kartı Başvurusu

Ek kredi kartı,  kullanıcılarına çeşitli indirim ve taksit imkânları sunuyor. Anında Ek kart sahibi olmak için Finansbank şubelerini ziyaret edebilir, İnternet bankacılığını kullanabilir veya EKKART yazıp 2273’e mesaj atabilirsiniz. Not: CardFinans Fix kartının ek kart özelliği bulunmamaktadır.

Aidatsız ve Kefilsiz CardFinans Fix Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Fix kredi kartı kullananlar yıllık üyelik ücreti ödemiyor. Aidatsız kredi hizmeti sunan Finansbank’ın kredi kartına başvurusu kefilsiz gerçekleşiyor.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Durumu

Finansbank’ın kart başvurusu durumu aşağıdaki linkten sorgulanabilir.

https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx?KBA&_ga=2.196662252.1197202973.1558326535-790062150.1558183975

Bankalar genelde, başvuruları bir iş günü içinde açıklıyor. Mesai saatinin bitimine yakın saatlerde başvuru yapmadıysanız başvurunuz, muhtemelen, aynı gün içinde sonuçlanır. Mesai bitimine yakın saatlerde başvuruda bulunduysanız başvuru sonucu en geç 2 iş gün sonra, büyük ihtimalle, elinizde olacak.

Aidatsız ve Faizsiz Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız Enpara kredi kartı kullanıcıları ayda 3 harcamayı faizsiz taksitlendiren kampanyadan faydalanabiliyor. Enpara.com çok sayıda taksit ve indirim fırsatını müşterilerinin ayağına getiriyor. Enpara kredi kartı başvurusu için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak formu doldurup adımları takip ettikten sonra ücretsiz taksitlendirme ve daha birçok imkândan faydalanabilirsiniz.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx

Finansbank Kobi Kredi Kartı Başvurusu

120 aya vadelerle ve daha birçok ödeme avantajı sunan Kobi Kredi kartına aşağıdaki bağlantıdan formu doldurarak başvurabilirsiniz. Ayrıca, 0 850 222 1 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da T.C. Kimlik Numaranızı 7646’ya mesajla gönderebilirsiniz. FinansBank bu kartla, harcamalarınızı 3 ay sonra ödeme imkânı sunuyor.

https://www.qnbfinansbank.com/3-ay-odemesiz-kobi-ihtiyac-kredisi

 

Etiketler: