FinansMAX

QNB Finansbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Finansbank iban öğrenme, QNB Finansbank iban numarası öğrenme.Ülkemizin en çok müşterisine sahip özel bankalardan biri olan finansbank müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkıyor.Birçok bankadan daha avantajlı faizler sunan finansbank müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.Müşterilerinin yaşadığı problemlere hızlı çözümler bulabilmek için birçok farklı iletişim kanalına sahip olan finansbank özellikle teknoloji kaynaklı problemlerin çözümünü bizler aracılığı ilede çözebilmektedir.

Bu makalemizde sizlere finansbank iban öğrenme yöntemlerini ve iban numarasını hangi yollarla bulabileceğinizi aktaracağız.Oldukça detaylı olarak hazırlanmış bu kılavuzun sonunda birçok farklı yöntem ile finansbank hesaplarınızın iban numarasını öğrenmiş olacaksınız.

Finansbank IBAN Öğrenme

Finansbank müşterileri IBAN numaralarını öğrenebilmek için 4 farklı yöntem kullanabilir.Bu yöntemler ile kolayca sorgulama yapabilir ve isteğinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.Güncel sorgulama kanalları aşağıdaki gibidir.

  • Müşteri hizmetleri ile iban öğrenme
  • ATM ile iban öğrenme
  • Mobil bankacılık ile iban öğrenme
  • Sms ile iban öğrenme

Yukarıdaki iban sorgulama yöntemleri ile kısa sürede kontrol ederek iban numarasını öğrenebilirsiniz.Eğer bu yöntemler ile nasıl sorgulama yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz finansbank iban öğrenme kılavuzunu kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

Finansbank hesabınızın numarasını öğrenerek para transferini tamamlayabilirsiniz.Online işlemler ile finansbank iban sorgulama yapabilmek için bankanın websitesine giriniz.Burada üst menüde göreceğiniz online işlemler butonuna tıklayınız.

Finansbank online bankacılık bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra menüde hesaplarım kısmına tıklayın ve hesaplarınızdan hangisinin iban numarasını öğrenmek istiyorsanız onu seçiniz.Hesap ayrıntılarını görüntüle diyerek online işlemler ile finansbank iban öğrenme yapabilirsiniz.

Finansbank ATM’den IBAN Öğrenme

Atm ile iban öğrenme için ihtiyacınız olan tek şey finansbank hesabınız için kullandığınız banka kartı.Banka kartınızı atmye yerleştirerek şifreniz ile giriş yapınız.Bir sonraki sayfada hesaplarım butonuna basın ve iban no öğrenmek istediğiniz hesabınızı seçiniz.

Hesabı seçtikten sonra detayları görüntüle diyerek iban numaranızı öğrenebilirsiniz.Eğer yakınlarınızda bir finansbank atmsi yok ise eğer aşağıdaki diğer yollar ile sorgulama yapabilirsiniz.

Finansbank Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Mobil bankacılık ile iban öğrenmek için android telefonlarınız için playstore uygulama mağazasından finansbank mobil uygulamasını indirin.Apple telefon sahipleri ise apple store ile bankanın mobil bankacılık uygulamasını indirerek giriş yapabilirler.

Giriş yaptıktan sonra iban sorgulaması yapabilmek için menüden hesaplarım menüsüne tıklayın ve hesaplarınızı görüntüleyin.IBAN detaylarını görüntüleyebilmek için hesabınızı seçerek hesap ayrıntılarını görüntüle diyerek finansbank iban öğrenme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Finansbank SMS İle IBAN Öğrenme

Cep telefonunuz ile sms atarak iban öğrenmek için kullanabileceğiniz bir yöntem şuan yoktur.Finansbank bankası şuan için sms ile iban öğrenme özelliğini kapatmıştır.

İlerleyen günlerde finansbank sms ile iban öenğrme işlemi yeniden aktif edilirse sizlere konuyla ilgili bilgi vereceğiz.Bu makalemizde size en hızlı yöntemler ile sorgulama yollarını listeledik, diğer bankaların sorgulama yöntemi için  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: