FinansMAX

QNB Finansbank Cepbank İptali Nasıl Yapılır ?

Finansbank cepbank iptal etme, finansbank cebe havale iptali, QNB Finansbank cepbank nasıl iptal edilir.Bir Türk bankası olarak 1987 yılında kurulan Finansbank kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine ulaşmış hem ülkemizde hemde yurtdışı şube sayısında en büyük ağa sahip olmuş özel bankalardan biridir. Teknolojiyi sistemlerine hızlı entegre eden Finansbank bankacılık işlemlerinde bu teknoloji sayesinde birçok para transferi işlemini anlık olarak gerçekleştirmektedir.

Birçok para transfer yöntemine sahip Finansbank özellikle cepbank işlemlerinde birçok müşteri tarafından problemler bildirilmektedir.Hatalı numaraya gönderilen cebe havale emirleri yabancı kişiler tarafından çekilmekte ve finansbank cepbank ile para transferi yanlış kişilere gönderilmektedir.İşlem sırasında yanlış numara girilmesinden kaynaklanan bu problem eğer hızlıca iptal edilirse para iadesi alınabiliyor.

Bu makalemizde sizlere böyle sorunlarda uygulayabilmeniz için finansbank cebe havale iptal etme nasıl yapılır göstereceğiz.Tüm  yöntemler ve detaylı anlatımı aşağıda bulabilirsiniz.

Finansbank Cepbank Nasıl İptal Edilir ?

Finansbank cebe havale iptal işlemini birkaç yol ile yapabilirsiniz.Bu yöntemler sizin güvenliğiniz için bankacılık bilgilerinizi isteyebilir.Güncel finansbank cepbank iptal etme yöntemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetleri
  • Online Bankacılık
  • Mobil Bankacılık

Yukarıda listelediğimiz bankanın kanalları ile cepbank transfer emrinizi güvenli bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri ile Cebe Havale İptal Etme

Çağrı merkezi aracılığı ile cepbank iptal işlemini yerine getirebilirsiniz.Bunun için “0850 222 0900” numarası ile finansbank müşteri hizmetlerini arayın.

Müşteri temsilcisine aktarılmadan önce dakikalarca sıra beklemeden hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki makaleyi okuyunuz.

[irp posts=”233″ name=”QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma”]

Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra finansbank cebe havale iptal etme isteğinizi iletin.Temsilciniz sizinle hızlıca ilgilenerek iptal işlemini yerine getirecek ve cebe havale işlemi geri alınarak paranız iade edilecektir.

QNB Finansbank Mobil Bankacılık İle Cepbank İptal Etme

Finansbank mobil uygulaması ile iptal işlemi yapabilmek için telefonunuza Finansbank mobil indip kurunuz.Bankacılık bilgileriniz ile giriş yaparak menüden “Para Transferlerim” butonuna basarak iptal etmek istediğiniz cepbank işlemini seçin.

Burada iptal işlemini yaparak paranızı finansbank hesabınıza geri iade alabilirsiniz.

QNB Finansbank Bankası İnternet Şubesi İle Cepbank İptal Etme

Online bankacılık ile finansbank cepbank iptal edebilirsiniz. Bunun için bankanın sitesine giriş yaparak online işlemler sayfasına gelin.Burada üst menüde göreceğiniz bankacılık işlemleri alanında para transferlerim butonuna tıklayarak aktif  cepbank emirlerini görüntüleyebilirsiniz.

İptal etmek istediğiniz para transfer emrinizi seçerek cepbank iptal butonuna basın.İşleminiz anında devreye alınacak ve cebe havale iptal edilecektir.

Bu makalemizde sizlere en güncel yöntemler ile finansbank cepbank işlemlerinizi nasıl iptal edebileceğiniz anlattık.Tüm işlemlere rağmen yinede bu transfer emrinizi iptal edemediyseniz bankanızın şubesine giderek şube görevlileri ile iptal işlemini yapabilirsiniz.

Etiketler: