FinansMAX

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

PTT 1840 yılında kurulan ve tam adıyla Posta ve Telgraf Teşkilatı Müdürlüğü’dür. Osmanlı döneminde kurulan firma Türkiye’de kargo ve posta alanında hizmet veren en eski kuruluştur. Bu yönüyle çok önemli bir tecrübeye sahiptir ve bunu çok iyi kullanmaktadır. PTT Kargo müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ister. Bunun için de müşterilere daha hızlı cevap verebilmek adına PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma hizmetini herkese sunmuştur.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolları

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma ile sorun yaşayan veya bilgi almak isteyen müşteriler en kısa sürede firmaya ulaşabilir. Direk bağlanma için 444 1 788 numarasını tuşlayan müşteriler daha sonra önce 2 sonra 1 daha sonra 1’i tuşlayarak, 2-1-1 ile kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşır. Yaşadıkları sorunlar da kolay bir şekilde çözüm bulur. Ya da teslimat gönderme veya alma konusunda bilgi almak isteyenler bu yol ile kısa bir sürede pratik şekilde istedikleri bilgiye doğru ve eksiksiz ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma ve Diğer İletişim Yolları

PTT Kargo’ya ulaşmak için PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma dışında daha birçok yol bulunur. Bunlardan ilki çağrı merkezidir, çağrı merkezi için 444 1 788 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden de öneri ve şikayetler veya aloptt ile hızlıca sorunlarınızı bildirebilirsiniz. (www.aloptt.gov.tr) bunların dışında engelsiz destek hattı için de 0312 309 59 13 numarasına SMS atarak firmaya ulaşabilirsiniz. Diğer firmalara göre çok farklı ve fazla iletişim kanalı bulunan ve müşterilere daha iyi hizmet vermek adına neredeyse tüm kanalları 7/24 her an aktif tutan PTT’nin harcadığı çaba gözler önüne serilmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren PTT müşteri memnuniyeti açısından sonuna kadar çalışmaktadır, bu çalışmaların sonucu da müşteriler hem uygun ücret hem de iyi hizmet veren PTT Kargo firmasını seçmektedir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: