Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Ptt Kargo Müşteri Hizmetlerine Kolay Bağlanma Yolları Bu Makalede...

PTT 1840 yılında kurulan ve tam adıyla Posta ve Telgraf Teşkilatı Müdürlüğü’dür. Osmanlı döneminde kurulan firma Türkiye’de kargo ve posta alanında hizmet veren en eski kuruluştur. Bu yönüyle çok önemli bir tecrübeye sahiptir ve bunu çok iyi kullanmaktadır. PTT Kargo müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ister. Bunun için de müşterilere daha hızlı cevap verebilmek adına PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma hizmetini herkese sunmuştur.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolları

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma ile sorun yaşayan veya bilgi almak isteyen müşteriler en kısa sürede firmaya ulaşabilir. Direk bağlanma için 444 1 788 numarasını tuşlayan müşteriler daha sonra önce 2 sonra 1 daha sonra 1’i tuşlayarak, 2-1-1 ile kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşır. Yaşadıkları sorunlar da kolay bir şekilde çözüm bulur. Ya da teslimat gönderme veya alma konusunda bilgi almak isteyenler bu yol ile kısa bir sürede pratik şekilde istedikleri bilgiye doğru ve eksiksiz ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma ve Diğer İletişim Yolları

PTT Kargo’ya ulaşmak için PTT Kargo Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma dışında daha birçok yol bulunur. Bunlardan ilki çağrı merkezidir, çağrı merkezi için 444 1 788 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden de öneri ve şikayetler veya aloptt ile hızlıca sorunlarınızı bildirebilirsiniz. (www.aloptt.gov.tr) bunların dışında engelsiz destek hattı için de 0312 309 59 13 numarasına SMS atarak firmaya ulaşabilirsiniz. Diğer firmalara göre çok farklı ve fazla iletişim kanalı bulunan ve müşterilere daha iyi hizmet vermek adına neredeyse tüm kanalları 7/24 her an aktif tutan PTT’nin harcadığı çaba gözler önüne serilmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren PTT müşteri memnuniyeti açısından sonuna kadar çalışmaktadır, bu çalışmaların sonucu da müşteriler hem uygun ücret hem de iyi hizmet veren PTT Kargo firmasını seçmektedir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

PTT web sitesi üzerinden hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

PTT iletişim için pek çok farklı kanalı kullanıcılara sunmaktadır. Bunlardan birisi ve belki de bu dönemlerde en sık kullanılanı web sitesidir. İnternet sitesi üzerinden başvuru ve teslimat takibi yapabilirsiniz. Kargolarınızın nerde olduğunu sorgulayabilirsiniz ve ne zaman edileceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer bir sorun yaşarsanız bunu da web sitesi üzerinden bildirebilirsiniz.

Web sitesi: www.ptt.gov.tr

PTT Genel Müdürlüğü’ne ulaşmak istersem nasıl gerçekleştirebilirim?

Posta ve Telgraf Genel Müdürlüğü’ne ulaşmak isterseniz firmanın genel sitesinde yer alan telefon, faks numaralarını kullanabilir veya bizzat ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA
Tel: +90 312 509 50 00
Faks: +90 312 309 51 44 - 45

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı