Bedava İnternet Paketleri

Pepsi 2.5 Litre Alana 2 GB Bedava İnternet

Pepsi ve KazandıRio Uygulaması Yazıda...

Youtube, İnstagram, Twitter gibi birçok sosyal medya platformu hızla daha yaygın bir hale gelirken kullanıcılar bu platformların kalitesinin de artmasıyla internete daha fazla ihtiyaç duydular. Yakın dönmede ise bu nedenle üürnler için kampanya yapan firmalar bu kampanyaları dijital ortama taşımayı başardı. Pepsi 2.5 litre alana 2 GB bedava internet kampanyası da bu temelle hareket etti. Pepsico daha çok kullanıcıyı kampanyasına çekmek amacıyla bu stratejik adımı atarak hediyeleri KazandıRio uygulaması üzerinden vermeye başladı.

Pepsi 2.5 Litre Alana 2 GB Bedava İnternet

Pepsico firması, Pepsi, Yedigün ve Furuko ürünlerinin 2.5 litre boyutlarında hediye dağıtıyor. Bu şişelerin kapaklarının altındaki kodu KazandıRio uygulamasına girerek ödüllerden birini alabilirsiniz. Pepsi 2.5 litre alana 2 GB bedava internet kampanyası da bu ödüllerden biri hatta belki de gençler tarafından en çok talep edilenidir. Siz de eğer paketinizle aldığınızdan daha fazla internet ihtiyacı duyuyorsanız Pepsi, Furuko ve Yedigün kapakları altındaki kod ile KazandıRio uygulamasından bedava internet alabilirsiniz.

Pepsi 2.5 Litre Alana 2 GB Bedava İnternet, Katılım Koşulları

Pepsi 2.5 litre alana 2 GB bedava internet kampanyasına katılmak için beyaz üstüne turuncu KazandıRio uygulamasının logosu olan şişelerden almalısınız. Kampanya 01.07.2020 ve 31.10.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve kampanya boyunca kapakların altındaki kodlarda boş yoktur. Yani eğer kodu uygulamaya doğru şekilde girerseniz farklı alanlarda verilen ödüllerden birini almaya hak kazanırsınız. Kampanyada herhangi bir katılım üst sınırı bulunmamaktadır. Ücretsiz şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Kazandığınız ödüllerden kampanyaya dahil olmayan iş yerleri sorumlu değillerdir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Uygulamadan hediyeleri nasıl alabilirim?

Uygulamadan hediye almak için Pepsi, Fruko, Yedigün veya diğer kampanya ürünlerinden herhangi birini satın aldıktan sonra ürün içeriğinde bulunan kodu uygulamaya okutun ya da elle girin ve birkaç dakika içinde ödülü alın.

Uygulamayı nasıl indirir ve kullanırım?

Uygulama hem IOS hem de Android cihazlar için ücretsiz şekilde hem App Store hem de Play Store’da kullanıcılara sunulmuştur. Uygulamaya telefon numaranız ile kaydolun ve ürün kodları ile ödüllerinizi alın.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı