FinansMAX

Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Pegasus

Pegasus Hava Yolları piyasaya oldukça iddialı şekilde ve büyük bir yatırımla girmiştir. Şirket yirmi birinci yüzyılda kurulmuş ve faaliyete geçmiş bir şirkettir. Büyük bir filo ve THY gibi köklü firmalara göre daha ucuz fiyat tarifesi benimsemiştir. Tabi ki bu ucuz fiyat stratejisi hizmetlerde bir kısılmayı da beraberinde getirmiştir. Ancak yine de fiyat halkı çekmeyi başarmıştır. Kısa sürede oldukça fazla müşteri bulan firma Sabiha Gökçen Hava Limanı merkezli olarak seyahatlerini yapmaktadır. Pegasus ile ilgili bir sorun yaşanması durumunda en kısa yol olarak Pegasus Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yöntemini tercih ediniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pegasus firması ile uçuş yapmış ya da planlamış olabilirsiniz. Bu uçuşla ilgili bir şey olursa, örneğin bagajla ilgili, biletle ilgili bir sorun, istek veya bilgilendirme, bu durumlarda hızlı bir şekilde firmaya bağlanmak isteriz. Bunun için farklı kanallar vardır, en kolayı da uygulamadır. Diğer bir yol ise uygulama veya web sitesi üzerinden Whatsapp hattına ulaşmak. Ama en kolay yol ise Pegasus Müşteri Hizmetleri direk bağlanma, çünkü böylece en kısa sürede sorunu bildirme ihtimaliniz olacaktır.

Müşteri Hizmetleri: 0888 228 12 12

Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Bol Bol

Pegasus, Bol Bol kampanyası ile müşterilerine üyelik şansı tanır. Bu üyelik ile müşteriler uçuşları için puan toplayabilir. Ya da uçuş ile ilgili işlemleri dakikalar içerisinde uygulamadan halledebilir. Ayrıca birçok araç kiralama, konaklama firması gibi seyahatlerinizde size yardımcı olacak kampanya ile işbirliği yapmaktadırlar. Bunların yanında Pegasus Müşteri Hizmetleri direk bağlanma için üyelere ücretsiz bir numara verilmektedir. Eğer sistemde numaranız üye olarak kayıtlı ise bu numarayı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Bol Bol Müşteri Hizmetleri: 0850 399 17 01

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: