FinansMAX

Passolig Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Ülkemizde futbol maçlarını canlı izlemek istiyorsanız bir Passolig Kart’a sahip olmalısınız. Kart ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma konumuzu okuyarak hızlı bir şekilde Passolig hakkında bilgi alabilirsiniz.

Passolig Kart, futbol takımı taraftarlarının stadyumlara girebilmeleri için ihtiyaç duydukları karttır. Futbolseverlerin hatırladığı üzere Passolig ilk çıktığında ülkemizde büyük tartışmalara neden oluyordu. Ancak Passolig Kart çıkarma taraftarı olan kişilerin haklı gerekçeleri vardı. Türk futboluna maddi kazanç sağlamak, tribün huzurunu sağlamak ve yaşanabilecek olumsuzlukları bertaraf etmek adına çıkarılan Passolig Kart, kişiye özel basılmaktadır. Passolig Kart ile futbolseverler artık stadyum önünde sıra beklemiyor. Ayrıca kendi koltuklarına oturarak çok daha konforlu bir ortamda maç izliyorlar. Passolig Kart alışverişte de kullanılabiliyor. Stadyumlarda bulunan kafelerden de alışveriş yapmaya yarayan Passolig Kart, insanları madeni para taşıma zorluğundan da kurtarmış oluyor. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetleri sizinle ilgileniyor. Passolig müşteri hizmetleri ile görüşmek için sırasıyla

  • 0850 724 33 44 müşteri hizmetleri numarasını arayın.
  • 3 tuşuna basın.

Müşteri hizmetleri ile görüşmenizi maç günleri haricinde yapmanızı öneririz. Böylelikle herhangi bir yoğunlukta görüşme sırası beklemezsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]