FinansMAX

Onur Air Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Onur Air

Hava ulaşımı alanında uzun yıllar THY Türkiye’nin tek havayolu olmuştur, ancak sonraki dönemde yeni şirketler ortaya çıkmaya başladı. Bunları başlıca sayarsak Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus aklımıza gelir. Bu firmalar yeni piyasaya girdiği için kendilerine pazarda bir yer bulma uğraşındaydılar.  Bu nedenle de ya THY ile çalıştılar ya da THY’ye kıyasla daha ucuz bilet politikası izlediler. Aslında başarılı da oldular. Onur Air ucuz ve konforlu parolasıyla çalışarak yolcularına hizmet sundu ve iyi işler yaptı. Eğer firmadan hizmet alırsanız ve acil şekilde ulaşmanız gerekirse, Onur Air Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yolunu kullanın.

Onur Air Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Yolları

Onur Air firmasından hizmet alırken, bir işlem için talep vermeniz ya da bir sorunu çözmeniz gerekebilir. Bu noktada en kolay yollar web sitesinden Whatsapp, e-posta gibi bir yolu seçmektir. Bunlar dışında müşteri hizmetleri veya sosyal medya gibi yolları da kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 0850 210 66 87’yi arayınız. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ama acil bir durum olursa daha hızlı bir ulaşım için Onur Air Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yöntemini kullanınız.

Onur Air Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Onur Air Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ne işe yarar hep beraber bakalım. Eğer isteğiniz veya sorununuz anlık ilgilenilmesi gereken bir şeyse mümkün olan en kısa sürede firmaya bağlanmak istersiniz. Bu sorun veya istek servis, shuttle, bilet, uçuş, ödeme veya iade, bagaj gibi pek çok farklı konuda olabilir. Eğer size hızlı şekilde dönüş yapılmasını talep ediyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak en kısa tuşlamalar ile temsilciniz ile görüşün ve işleminizi yapın.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: