FinansMAX

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi 2021

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi

Acil krediye ihtiyacı olanlar, kredi ihtiyacını karşılayabilmek için Aktifbank tarafından sunulan Nkolay krediyi kullanabilirler. Bu sayede iş kurmak isteyenler, borçlarını ödemek isteyenler ya da nakit ihtiyacı olanlar ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Nkolay gelir belgesiz kredi imza ya da evrak olmadan hesaba geçer. Böylece kredi onaylandıktan sonra istenilen an kullanılabilir. Para Passolig kartı olanların hesabına aktarılabileceği gibi, Nkolay banka kartına da aktarılabilir. Passolig kullananların kart beklemesine gerek yoktur.

Gelir belgesiz kredinin en önemli özellikleri başvuru, kullanma ve hesap transferi işlemlerinin online olarak yapılmasıdır.

 

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi Başvurusunu Kimler Yapabilir?

Nkolay gelir belgesi kredi başvurusu diğer kredilere nazaran daha kolay bir kullanıma sahiptir.  Başvuru yapabilecek kişiler şu şekilde sıralanabilir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması
  • 18 yaşından büyük olunması
  • Kredi sicilinde herhangi bir sorun olmaması şartlarını taşıyan kişiler online olarak kredi başvurularını yapabilirler.

Ayrıca başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra kredinin onay alıp almadığı öğrenilebilir.  Kredi sicilli konusu, her banka işleminde insanların karşısına çıkabilir. Gelir belgesiz ya da belgeli olsun, kredi notu yüksek olanlar her zaman daha avantajlıdır.

Çünkü bu kişilerin, kredi kullanması daha kolaydır. Başvuru süreçlerinin olumlu sonuçlanması da daha olasıdır. Kredi notunun yüksek tutulabilmesi için, bankalarla sorun yaşanmamış olması gerekir. Otomatik ödeme talimatları yapılması, ödemeleri düzenli yapılması notun yüksek kalmasını sağlar.

 

Nkolay Gelir Belgesiz Kredi Neden Tercih Edilir?

Gelir belgesiz kredilerin alınabilmesi için, şubeye giderek sıra bekleyemeye gerek yoktur. Bunun yanı sıra çok fazla evrak üzerine imza atılmasına da gerek yoktur. Bankada bulunmayı sevmeyenler ve bu durumdan rahatsızlık duyanlar, sıklıkla gelir belgesiz kredi yöntemine başvurabilirler.

Nkolay kredi gibi, gelir belgesiz kredi veren farklı bankalarda vardır. Kredi başvurusu yapacak olanlar, bankaları inceleyerek başvuracakları bankayı belirleyebilirler. Bankaların tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında vadeleri ve faiz oranları etkilidir.

Kredi kullanacak olanlara hangisi uygunsa, o kullanıp istenir. Pek çok banka bu konuda hizmet sağlar. Nkolay kredi en sık başvurulan gelir belgesiz kredi başvuruları arasında yer alır.

Etiketler: