İş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Mutlaka Göz Atınız... Kazanmak İstiyorsanız

Müzik dinlemeyi ve yeni şarkılar keşfetmeyi seviyorsunuz ve neredeyse her gün dinliyorsunuz. O zaman neden müzik dinleyerek para kazanmak gibi bir iş olduğundan haberdar mısınız? Tabi ki bahsettiğimiz çok yüksek meblağlar değil ama hobi gibi zevkli bir iş çok fazla da zaman almayınca aylık kazandığınız 100-200 dolar arası para oldukça yeterli geliyor. Bunun için kurulmuş genelde Amerika temelli site ve platformlar bulunmakta ve küresel çapta üyelik kabul ediyorlar. Siz de bu sitelere üye olarak zevkli bir şekilde istediğiniz yerden para kazanabilirsiniz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak, Nasıl Para Kazanılır

Son yıllarda Amerika, Avustralya gibi ülkelerde ortaya çıkan bir sektör ve para kazanma fırsatı internet üzerinden müzik dinleyerek para kazanmaktır. Türkiye için yeni bir uygulamadır, hatta bunu yapan bir Türk firması bulunmamaktadır. Ancak siz de global piyasalarda hizmet veren site veya platformlar aracılığıyla müzik dinleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Genelde bu siteler PayPal aracılığıyla ödeme yaparlar ama Türkiye pazarından PayPal firması çekildiği için hesabınızı uluslararası sitelerden gerçekleştirmeniz gerekir. Müzik başına yaklaşık 10 cent ödeme yaparlar ve birçok sitede 20 dolara ulaştığınızda bu parayı çekebilirsiniz. Müzik dinleme dışında, video izleme ya da reklam izleme yoluyla da para kazanabileceğiniz siteler mevcuttur. İnternet bize para kazanmak için birçok fırsat sunuyor.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak, Sistemin Temel Amaçları

İnternet insanlara para kazanmak için birçok yeni fırsat sunar. Deneyimli veya deneyimsiz olsanız da hatta hobi olarak yaptığınız bir iş de olsa para kazanma fırsatınız vardır. Bunlardan biri de müzik dinleyerek para kazanmak. Bu sitelerin temel amacı piyasaya yeni giren veya yeni bir single ya da albüm çıkaran sanatçıların objektif değerlendirme sonuçları almasına ve reklam yapmasına yardımcı olmaktır. Siteler veya platformlar firmalardan belirli bir ücret alarak bu şarkıların dinlenmesini ve dinleyenlerin fikirlerinin toplanmasını sağlar. Bu işlem sonucunda kazançlarını kullanıcılar ile paylaşırlar. Böylece bir kazan kazan sistemi işlemeye başlar.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bu siteler ile para kazanmak mümkün müdür, nasıl kazanılır?

Bu siteler il para kazanmak elbette mümkündür. Siteler firmalarla anlaşır ve hem reklam hem de fikir alışverişi amacıyla bu müzikleri önce site kullanıcıları ile paylaşır ve kardan pay dağıtır. Bu nedenle bir siteye üye olmalı ve daha sonra size gönderilecek görevleri beklemelisiniz, görevleri yaptıkça size para veya hediye çeki verilecektir. Bu bakiyeleri genelde 20 dolar olana kadar çekemezsiniz.

Müzik dinleme sitelerinden ödemelerimi nasıl alabilirim?

Genelde siteler ve platformlar para çekme için bir alt limit koyar, limit 20-30 dolar gibi bir miktar olur. Bu bakiyeyi çekmek için genelde PayPal kullanılır ancak artık firma Türkiye piyasasında olmadığı için bitcoin ile de ödeme alabilirsiniz.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı