FinansMAX

Maksimum Kart Kampanyaları 2020

Maksimum Kart Kampanyaları, kredi kartı kampanyaları.Bankalar tarafından kredi kartı kullanımına teşvik olması için hergün birçok kredi kartı kampanyası yapılmaktadır. Özellikle alışveriş taksitlendirme , kredi kartı nakit avans kampanyaları ve daha birçok maximum kart kampanyaları kullanıcıları kredi kartı kullanımına teşvik etmektedir.

Genellikle bu kampanyalar cazif fırsatlarla kullanıcıların dikkatini çekmekte ve maximum kart ayrıcalıkları olarak diğer kredi kartlarının önüne geçmektedir.

Bu makalemizde sizlerle güncel  işbankası maximum kart kampanyalarını paylaşacağız.Bu kampanyalar genellikle süreli olmaktadır ve belirli tarihler arasında geçerli olmaktadır.Bu yüzden geçerlilik tarihlerini dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.  Güncel 2020 maximum kart kampanyalarını aşağıdaki paragrafta bulabilirsiniz.

Güncel Maximum Kart Kampanyaları

Bu kampanyalar İşbankası tarafından duyurulmuş ve hala aktif olan en güncel maximum kart kampanyalarıdır.Bu sayfadan paylaşılan tüm kampanyalar ve etkinlikler İşbankası müşteri temsilcilerinden teyit alınarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Pasif olan kampanyaları bu sayfadan kaldırmaktayız. Eğer sizlerin bildiğiniz kampanyalar varsa bunları bizlere yorum alanından bildirebilirsiniz bu sayede diğer kullanıcılar ile bu kredi kartı kampanyalarını paylaşabiliriz.

Maximum Kart Temassız Ödeme Kampanyası

Yeni yayınlanmış bu kampanyada Maximum kredi kartınız ile yapacağınız temassız ödemelerde indirimler kazanabilir ve cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyamız 07.05.2019 – 24.05.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Maximum kredi kartınız ile farklı günlerde yapacağınız her 50 tllik ve yukarı tutarlardaki alışverişlerde 25 tl maxipuan kazanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapacağınız 10.alışverişinizde ise 50 TL lik maxipuan kazanacaksınız. Her gün sadece 1 sefer bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya İşbankası maximum kredi kartlarınız ile yapacağınız temassız ödeme ile katılabilirsiniz. Kazandığınız ödüller 31.05.2019 tarihine kadar  maximum kredi kartınıza yüklenecektir. Bu puanlarınızı en geç 10 haziran 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Maximum Kart Ramazan Bayramı Kampanyası

İşbankası maximum kredi kartı sahibiyseniz Ramazan bayramı boyunca bu etkinlikten faydalanabilirsiniz.Bu kampanyadan yararlanmak için market sektöründe farklı günler içerisinde yaptığınız her 125 tl ve üzerindeki alışverişlerde 4.alışverişinize 50 tl maxipuan kazanabilirsiniz.Ayrıca her 6.alışverişinizde 25 tl puan kazanırsınız toplamda ise 75 tl maxipuan kazanabilirsiniz.

Maximum kart ramazan kampanyası 03.05.2019 ile 03.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup tüm işbankası maximum kredi kartı sahipleri tarafından faydalanabilmektedirler.

Ödül kullanımı : Bu kampanyadan kazandığınız maxipuanlar 13.06.2019 tarihine kadar kredi kartınızı yüklenecektir.Son kullanım tarihiniz ise 24.06.2019’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan maxipuanlar devredilmeyecek ve silinecektir.

Gratis Maximum Kart Kampanyası

Bu kampanyadan kazandığınız maxipuanlarınız yine aynı şekilde kredi kartınıza yüklenecektir.01.05.2019 – 31.05.2019 tarihleri arasında gratis maximum kart kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Gratis websitesi üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL lik maxipuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmadan önce maximum mobil üzerinden kampanyaya katılmayı unutmayınız.

Yeni Maximum Kredi Kartı Kampanyaları 2019

Gratis kampanyasından da yine diğer maximum kart kampanyalarında olduğu gibi kazandığınız puanlar son harcama yaptığınız kredi kartınıza yüklenecektir.Bu etkinlikten kazandığınız maxipuanlar en geç 07.06.2019 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Kazandığınız maxipuanları 17.06.2019 tarihine kadar harcamanız gerekmektedir.

Kullanmadığınız maxipuanlar silinecek ve devredilmeyecektir. Kampanyadan faydalandığınız maximum kart harcamalarınızdan sonra eğer satın aldığınız ürünleri iade ederseniz kazandığınız maxipuanlarınız silinecektir.

En güncel Maximum kart kampanyalarını sizlerle paylaştık.Bu makale sürekli olarak güncellenecek ve pasif olan etkinlikler sayfadan kaldırılacaktır. Sizlerde bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Daha fazla maximum kart kampanyaları istiyorsanız bizlere yorum yaparak kampanya olmasını istediğiniz siteleri ve şekilleri iletebilirsiniz.Bu isteklerinizi İşbank müşteri temsilcilerine ileteceğiz ve olumlu olması durumunda sizlerle paylaşacağız.

Etiketler: