FinansMAX

Letgo Nedir Ne İçin Kullanılır?

Letgo Nedir Ne İçin Kullanılır?

Günümüzde insanların pek çok eskimiş, az kullanılmış veya alınıp da hiç kullanılmamış eşyalarını satması için kullanılan satış platformuna Letgo sitesi yardımcı olmaktadır. Mobil uygulama üzerinden yapacağınız satışlarda uygulamaya herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla kullanabilir ve satışınızı yapabilirsiniz. Milyonlarca aktif üyeler sayesinde satış alım satımlarınızı yapabilir ilanınızı aktif şekilde verebilir ve anında müşterilerinizi bulup ürününüze yapabileceğiniz indirimleri de yapabilirsiniz.

Letgo Nasıl Kullanılır?

Letgo’da satış yapabilmeniz veya satın alım işlemi yapabilmeniz için mobil uygulamayı indirirerek üye olduktan sonra satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını çekip bir fiyat belirleyip ürününüzü yayınlayarak sıraya koyabilirsiniz. Aylık ve günlük olarak gelen milyonlarca kullanıcılar sayesinde satışlarınızı hızlıca yapabilirsiniz.

Herhangi ödemede sırasında veya satma işlemlerinde bir sıkıntı yaşarsanız müşteri temsilcisinden veyahut destek ekibine mail atarak yaşadığınız problem, merak ettiğiniz şeyler hakkında bilgi, yardım, destek alabilirsiniz. Letgo iletişim numarası normal şartlarda verilmezken internet üzerinden bilgilere göre de 0 (212) 900 26 39 nolu telefon numarası numarasından iletişim sağlayabilir veya müşteri temsilcisinden canlı destek alabilirsiniz.

Letgo Çağrı Merkezinden Alabileceğiniz Destekler

  • Uygulama kullanımı, hata bildirimleri ve desteği
  • Şikâyetler
  • Ürün ve kullanıcı şikâyetleri
  • Nasıl kullanılır hakkında bilgi
  • Uygulama hakkında geri bildirimler
  • Genel ürünler hakkında destek talebi

Müşteri temsilcisine rahatlıkla ulaşabilmeniz için telefon numarası üzerinden destek vermediği için uygulama üzerinden destek alabilirsiniz.