FinansMAX

Komagene Bayilik Şartları

Gıda sektörü insanlar için hayati bir ihtiyacı karşıladığı için çok önemli bir yer tutmaktadır. Aperatif ürünler ise hamburger, döner, çiğköfte gibi çok fazla tercih edilmekte ve gün geçtikçe daha popüler olmaya başlamıştır. Etsiz çiğköfte alanında popüler olan Komagene Türkiye’de en fazla kampanya ve ilave menüye sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışında hızla yaygınlaşan ve büyüme stratejisine göre devam eden Komagene, bayilikler vermektedir. Komagene bayilik şartları hakkında bilgi alarak siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Başvuru yapmak için detaylı bilgi edinin. Acılı ve acısız etsiz çiğköfte satışı yapan Komagene bunların yanında pek çok yöresel ürün de satmaktadır. Bunlar başlıca, ezme, haydari, patlıcan ezmesi, Arnavut ciğeri, kuru patlıcan ve biber dolması, yaprak sarma, höşmerim ve kadayıf dolması olarak sayılabilir. Bunun yanında birçok meze ve tatlı çeşidi de firma tarafından müşteriye sunulmaktadır.

Komagene Bayilik Şartları, Başvuru

Türkiye piyasasında çiğköfte ve aperatif yiyecekler alanındaki en güçlü ve en fazla şubeye sahip olan firmaların başında Komagene gelmektedir. Dolayısıyla küresel ve ulusal piyasada Komegene bayiliği almak oldukça büyük bir kar potansiyeli taşır. Siz de kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, Komagene bayilik şartlarını yerine getirmelisiniz. Başvuru yapmak için internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız (www.komagene.com.tr) , ancak bu yapılan başvuru sadece ön başvuru niteliği taşır. Kesin başvuruyu yapmak için Komagene bölge müdürlükleri ile görüşmeniz gerekir, yüz yüze yapacağınız bu görüşme ile başvurunuzun sonucu da belirlenecektir. Bilgileri müdürlüklerden alabilirsiniz, maliyet ise Komagene tarafından minimum 19500 TL + KDV olarak açıklanmıştır.

Şartlar ve Bayilik Konumu

Komagene bayilik şartları başvuru sahibi tarafından yerine getirildikten sonra önemli konulardan biri de bayinin konumudur. Firma açılacak bayinin ana cadde, AVM ya da yoğun ve işlek yerlerde olmasını talep etmektedir. AVM ve stantlarda bayilik açmak isterseniz firma size yardımcı olacaktır. Ancak şehir içinde bir dükkan açarak bayilik almak istiyorsanız dükkanı kendiniz satın almalı ya da kiralamalısınız. Seçilecek mekanın büyüklük yönünden belirlenmiş bir ölçütü yoktur. Firma, dükkan dekorasyonunu üstlenmektedir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: