FinansMAX

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Gıda sektörü Türkiye’de oldukça gelişmiş ve güçlü bir sektördür. Artık Türk gıda firmaları hem toptan hem de perakende satışlarda ulusal sınırları aşarak küresel piyasalara giriş yapmıştır. Anadolu’nun geleneksel tarifleriyle ve Anadolu ürünleriyle yapılan köklü lezzetler her köşeye yayılmaya ve insanlar ile buluşmaya başlamıştır. Bu alanda müşterileri Anadolu’nun seçkin lezzetleriyle tanıştıran bir firma da Köfteci Ramiz’dir. Girişimciler için Köfteci Ramiz bayilik şartları cevabı aranan bir sorudur. Manisa Akhisar merkezli Köfteci Ramiz firması sadece yöreden aldığı ürünlerle ve 87 yıllık tarihi tarifiyle üretim yapan bir firma olarak ilgi çekmiş ve gıda sektöründe önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Yirmi dokuz farklı ilde 140 şube kurarak yaygınlaşan firma bu ivmeyi devam ettirmek istemekte. Köfteci Ramiz Bayilik Şartları: Franchising yatırımcılar için önemli bir yer tutar.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları: Franchising

Son yıllarda girişimciler karlı iş fikirlerinden çeşitli markalaşmış firmaların bayiliklerini alma yolunu seçmeye başlamıştır. Köfteci Ramiz bayilik şartları da böylece ön plana çıkmaya başladı. Gıda sektörünün önemli şirketlerinden Köfteci Ramiz ortak girişim veya bayilik yolları ile yaygınlaşmasını arttırmak ister. Her iki yolla da ürün temini, personel eğitimi ve bayilik bedeli değişmemektedir. Franchise ve dekorasyon maliyeti toplamda 250-500 bin TL arası bir meblağa denk gelmektedir. Konum ise restoran için ayrı bir önem taşır, yol restoranları, yoğun caddeler ve alışveriş merkezleri tercih edilir. Alışveriş merkezlerinde İzmir ve İstanbul dışında bayilik verilmiyor çünkü ana bayi kendisi açmaktadır.

Köfteci Ramiz Ortak Girişim 

Köfteci Ramiz bayilik vermek dışında ortak girişim yolu ile de yaygınlaşmayı hedefler. Ortak girişim ile ana bayi ve girişimci restoranı beraber işletmektedir. Köfteci Ramiz bayilik şartları ve ortak girişim bedeli ve eğitimleri aynı yolla yapılır. Bayilik ve ortalık girişim yollarında Köfteci Ramiz firması personellerine Manisa’da ilk başta eğitim vermekte daha sonra ise ikinci eğitim olarak restoranda eğitim vermektedir. Köfteci Ramiz bayilik veya ortak girişim için seçtiği adaylardan mali bir yatırım değil bunun yerine üretken, girişimci bir ruh ile firmayı ileri taşımasını talep etmektedir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: