FinansMAX

Kartsız Para Yatırma Ücreti Ne Kadar ?

Bankaların sahadaki temsilcileri atmler sayesinde bankacılık işlemlerimizin büyük bir kısmını oldukça hızlı bir şekilde bu cihazlar ile yapabiliyoruz.Para yatırma , kredi ödemeleri ve daha birçok işlemimizi kartlı veya kartsız bir şekilde herhangi bir banka görevlisine ihtiyaç duymadan yapabiliriz.ATM cihazlarına eklenen yeni özellikler sayesinde birçok banka müşterisi işlemlerini yapmak için atm cihazlarını tercih ediyor.Özellikle herhangi bir bankanın müşterisi olmayan kişilerde para çekme ve para yatırma işlemlerini kartsız işlemler menüsünden hızlıca tamamlayabiliyor.

Birçok işimizi kolay bir şekilde çözebildiğimiz kartsız işlemler menüsünde bulunan işlem ücretleri her banka da değişiklilik gösterebilmektedir.Bu makalemizde kartsız para yatırma işlemlerinde süpriz işlem ücretleri ile karşılaşmamanız için hangi bankanın atmsnde kartsız para yatırma ücreti ne kadar tüm bankalar için açıklayacağız.Aşağıda bulunan hızlı erişim menüsünü kulanarak sizin bankanızın işlem ücretini en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

TEB Kartsız Para Yatırma Ücreti

Birçok kişi tarafından merak edilen TEB atmden para yatırma ücreti yapacağınız işleme göre farklılık gösterebilmektedir.Havale ve EFT işlemleri için farklı ücret alınmaktadır.Aynı bankaya yapmak istediğiniz kartsız işlem para transferleri oldukça düşük bir ücretlendirmeye tabii iken farklı bankaların hesaplarına yapılan ödemelerde yüksek komisyonlar ödeyebilirsiniz.Güncel TEB kartsız para yatırma ücreti bilgilerini müşteri temsilcilerinden öğrendik ve sizler için paylaşıyoruz.

TEB kartsız para yatırma ücreti  havale işlemleri için 5 TL olarak belirlenmiştir.Farklı bankalara atm ile yapacağınız para yatırma işlemleri için ise 5 TL + %0,5 oranında işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Akbank Kartsız Para Yatırma Ücreti

Akbank ile yapacağınız para yatırma işlemlerini atmler ile yapmanız durumunda ek işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.Eğer kartınız var ise ve Akbank müşterisi iseniz yapacağınız havale işlemler için mesai saatleri içerisinde herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz.Ancak kartınız yok ise ve bankanın müşterisi değilseniz bir kartsız işlemler menüsünü kullanacağınız için bir miktar işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.

EFT işlemnizi atm ile yapmak isterseniz ödeyeceğiniz Akbank kartsız para yatırma ücreti 10 TL olarak belirlenmiştir.Yapacağınız para transferi yüksek ise göndereceğiniz paranın %0.5 i kadar ekstra işlem ücreti ödersiniz.Havale transferler için ise kartsız para yatırma ücreti sadece 5 TL olarak alınmaktadır.

Ziraat Bankası Kartsız Para Yatırma Ücreti

Ziraat para yatırma işlemleri için mobil bankacılık ve internet şubesi haricinde kullanabileceğiniz bir yöntemde atmlerdir. ATM cihazları ile para transfer işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Birçok Ziraat Bankası müşterisi kart olmadan ne kadar işlem ücreti ödeyeceğini merak etmektedir. Bu ücret yapacağınız para transferine göre farklılık gösterse de özellikle eft ve havale işlemine göre yüksek aralıklı işlem ücreti alabilmektedir.

ATM menüsünden kartsız işlemler menüsüne tıklayarak Ziraat para transferi işleminizi başlatabilirsiniz.Eğer eft işlemi yapacaksanız banka sizden en az 10 TL işlem ücreti almaktadır.Havale işlemi yapacaksanız atm sizden Ziraat kartsız para yatırma ücreti olarak en az 5 TL olarak işlem komisyonu kesmektedir.Yapacağınız para transferine bağlı olarak komisyon ücreti 320 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Garanti BBVA Kartsız Para Yatırma Ücreti

Garanti bankası müşterisi olmayan kişilerde Garanti ATM’lerini kullanarak herhangi bir karta sahip olmadan bile para yatırma çekme işlemi yapabilirler.Eğer siz para yatırmak istiyorsanız sizden bir miktar ücret tahsil edilecektir.Bunun için atm üzerinde “Kartsız İşlem Menüsü”  seçeneğine dokunarak  gelecek para yatırma ekranına  gidin ve göndereceğiniz kişinin bilgilerini yazınız.

Garanti kartsız para yatırma ücreti aynı bankaya yapacağınız transferler için 5 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.Bu ücreti para yatırma esnasında ödersiniz ve atmye parayı yerleştirdikten sonra sizden tahsil ederler.Farklı bir bankanın hesabına ödeme yapmak istiyorsanız yüksek komisyonlar ödeyebilirsiniz.Böyle bir durumla karşılaşmamak için alıcı hesabının atmsine giderek  ödeme yapabilirsiniz.Garanti bankası kartsız işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bankanın müşteri hizmetleri ile  görüşebilirsiniz.

Halkbank Kartsız Para Yatırma Ücreti

Finansbank Kartsız Para Yatırma Ücreti

ING Kartsız Para Yatırma Ücreti

Yapı Kredi Kartsız Para Yatırma Ücreti

Vakıfbank Kartsız Para Yatırma Ücreti

İş Bankası Kartsız Para Yatırma Ücreti

Denizbank Kartsız Para Yatırma Ücreti

 

 

Etiketler: