FinansMAX

Jolly Tur İptal Güvence Paketi Nedir?

İnsanlar yoğun geçirdikleri stresli bir iş hayatının ardından aileleri ile geçirecekleri sakin bir tatil planı yaparlar. Burada vatandaş için ise en önemli nokta tatil yerinin uygunluğu ve maddi gideridir. Tur şirketleri de bu yüzden vardır.

Kişilerin ihtiyaçlarına ve önceliklerine göre turlar arayan tur şirketlerinden en popülerleri arasında olan Jolly Tur, rezervasyon yapma ve yapılan rezervasyonu kolayca iptal etme konusunda oldukça açık bir şirkettir. Kişiler genelde daha düşük paralar ödemek amacı ile aylar önceden tatillerinin parasını ödedikleri için, gidemedikleri taktir de bu seferde ödedikleri paraların peşine düşmektedir. Jolly Tur rezervasyonlarında müşteri ilişkileri bölümü ile bu iptal işlemlerini kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Jolly Tur Tatil İptal Güvence Paketi

Jolly Tur müşterilerine binlerce tur ve tatil paketleri ile birlikte hizmetlerini sunmaktadır. Paketlerinin içeriklerinde kişiye özel davrandığı için çoğu tatilci mutlaka Jolly Tur’un tatil ve tur paketlerinde kendinden bir şeyler bulmaktadır.

Aynı zamanda tur ya da tatil paketini iptal ettirmek isteyen müşterilerini de mağdur durumda bırakmayan JOLLY Tur, iptal güvence uygulamalarıyla müşterilerine hem güven hem de rahatlık vermektedir.

Geliştirilen sistemdeki yer alan uygulamalardan bir tanesi yurt içi iptal paketi olmaktadır.  Bahsi geçen bu yurt içi iptal güvencesini sonuna kadar veren paket, tatil tutarlarına göre farklı bedeller içeren iptal garantisi uygulaması olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu uygulamada ise, konaklanacak yere girişinizden 72 saat öncesine kadar yapılan rezervasyon ya da tatil planı iptal ettirilebilir. Tabi ki de iptal güvence paketini satın almak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi beklenmektedir. İlk olarak rezervasyonu yaptırdığınız tarihten hemen sonra başlayarak 7 gün içerisinde bu bahsi geçen güvence paketinin satın alınması gerekmektedir. 7 günü geçen tatilcilerin ise iptal paketleri devre dışı bırakılmaktadır. Diğer tüm şartları sağlayan tatilciler ise güven ve rahatlık içerisinde yaptıkları rezervasyon ya da tatil planlarını iptal ettirebilir.

Tatil planını önceden aylarca önce yaptıktan sonra günü geldiğinde iptal ettirme fikri ne kadar gözünüzü korkutsa da asla tereddüt etmemelisiniz. Çünkü bu sizin en doğal hakkınızdır. Tatil planı yapmak nasıl hakkınız ise bu plandan caymak istemeniz de hakkınızdır. O yüzden Jolly Tur’a güvenmeli ve kolay yoldan tatil iptal ettirmenin keyfine varabilirsiniz.

Etiketler: