Bankacılık

İş Bankası IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

İş bankası iban öğrenme, iş bankası iban numarası nasıl öğrenilir. İş Bankası müşterileri vadesiz TL hesaplarının IBAN bilgilerini birçok yöntem ile kolayca öğrenebilir.Böylece para transfer işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.Çok basit denemeler ile sorgulama yapabileceğiniz yöntemleri bu makalede bulabilirsiniz.

Sizler için oluşturduğumuz İş bankası iban sorgulama kılavuzunu makalemizin devamında bulabilirsiniz.Tamamen ücretsiz olan bu yöntemler ile sizde sadece birkaç saniye içerisinde işbankası hesabınıza ait iban numarasını öğrenebilirsiniz.

İş Bankası IBAN Öğrenme Yöntemleri

İhtiyacınız olan iban bilginizi öğrenebilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Online İşlemler
  • Mobil Bankacılık
  • Müşteri Hizmetleri
  • İş Bankası Şubeleri

Yukarıda listelediğimiz yöntemler ile IBAN sorgulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.Sizler için alternatif yöntemleride aşağıdaki gibi listeledik.Makalenin devamında en hızlı iban sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

En basit yöntemlerden biri olan online işlemler ile sadece bir kaç tıklama ile iban numaranızı öğrenebilirsiniz.Bunun için isbank websitesine ulaşarak online bankacılık bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonrası İş bankası vadesiz TL hesabınızı görebilmek için hesaplarım menüsüne tıklayınız.Bu alanda iban no öğrenmek istediğiniz hesabınızı seçin ve hesap detayları butonuna tıklayın.Karşınıza gelen sayfada iban numaranızında yer aldığı hesap detaylarını görebilirsiniz.

İş Bankası ATM’den IBAN Öğrenme

Size yakın bir İşbankası ATM’lerinden banka kartınızı kullanarak hesap detaylarınızı ve iban bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.Banka kartınızı kart yuvasına yerleştirerek kart şifrenizi giriniz.Ardından seçeneklerden hesaplarımı seçin.

Sizi bir sonraki sayfada vadesiz TL hesapları butonunun yer aldığı bir sayfa karşılayacak.Bu alanda hangi hesabınızın işbank iban öğrenmek numarasını öğrenmek istiyorsanız onu seçiniz.Hemen bir sonraki istiyorsanız aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz.Para transfer işlemlerinizde bu numarayı kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için akıllı mobil cihazınıza uygulama mağazalarından işbankası mobil uygulamasını indirin.Hızlıca bilgileriniz ile giriş yaparak mobil şube anasayfanıza ulaşın.Karşınıza gelen ekranda sol tarafta bulunan menüyü açınız.

Bu ekranda ise birçok işlem yapabileceğiniz bir menü göreceksiniz.Tüm işlemler butonuna ve ardından hesaplarım butonuna tıklayarak iş bankası hesaplarınızın olduğu sayfaya erişin.Karşınıza gelen sayfada iban bilgisini sorgulamak istediğiniz hesabı seçerek detaylar butonuna basınız.

Bu sayfada öğrenmek istediğiniz IBAN bilgilerini görebilirsiniz.Unutmayınız ki bu yöntem sadece İş bankası müşterileri için geçerlidir

İş Bankası SMS İle IBAN Öğrenme

Şuan için sms ile işbank hesabınızın bilgilerini öğrenme yöntemi aktif değildir.İş bankası tarafından alınan karar ile  sms ile işbank IBAN sorgulaması sms yöntemine kapatılmıştır.İlerleyen günlerden güncelleme ile yeniden aktif olursa bu sayfayı güncelleyerek size bilgi vereceğiz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı