FinansMAX

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası çalışma saatleri içerisinde binlerce şubesi ve onbinden fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yıllardır ülkemizde profesyonel olarak faaliyet gösteren en büyük bankalardan biri olan İş bankası her zaman müşterilerine kolay ve ulaşılabilir müşteri hizmetleri ile destek vermektedir.En kolay ulaşım araçlarından biri olan banka şubeleri hergün milyonlarca İş Bankası müşterisini ağırlamaya devam etmektedir.

Birçok banka müşterisi ise İş Bankası şube çalışma saatleri bilgisine sahip olmadığı için hangi saate açıldığını ve saat kaçta kapandığını bilmediğinden şubeye doğru saatte gidememektedir.Bu yüzden geç gittiklerinde şubeye yetişemeyip o gün halletmesi gereken bankacılık işlemlerini yapamamaktadırlar.Bizde İş Bankası çalışma saatleri bilgisini 2020 yılı itibari ile en güncel şekilde sizle paylaşarak doğru bilgiye sahip olmanızı istedik ve detaylı olarak mesai saatlerini sizler ile paylaşıyoruz.

İş Bankası Çalışma Saatleri

Milyonlarca müşteriye sahip olan İş Bankası hafta içi hergün aktif olarak çalışmaktadır. Pazartesi , Salı , Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri tüm müşterilerine banka şubelerinde hizmet veren banka haftasonu ise sadece cumartesi günü hizmet vermektedir. Hafta içi tam gün mesai gerçekleştirirken cumartesi günleri ise yarım günlük çalışma yapmaktadırlar.

Eğer cumartesi öğleden sonra işbankası şubesini ziyaret ederseniz kapalı olduğunu göreceksiniz.Bu yüzden mesai saatleri içerisinde gitmeniz sizin için faydalı olacaktır.Aşağıdaki tabloda detaylı olarak İş Bankası çalışma saatleri bilgisini görebilir ve bu saatlerde banka işlemlerini yapmak için gidebilirsiniz.Böylece müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle yemeği molası )
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle yemeği molası )
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle yemeği molası )
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle yemeği molası )
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle yemeği molası )
  • Cumartesi – 09:00 – 11:30
  • Pazar – Kapalı

Yukarıda paylaştığımız saatler 2020 yılı itibari ile güncel ve doğru çalışma saatleridir.İşbankası müşteri hizmetlerini arayarak bu bilgiyi teyit edebilirsiniz.

İş Bankası Şube Çalışma Saatleri

Şubelerin tamamı hafta içi çalışma saatlerine uymaktadırlar.Cumartesi günleri ise bankanın belirlediği bazı şubeler çalışmayabilir.Hangi banka şubelerinin cumartesi günü mesai yaptığını ve açık olduğunu işbankası sitesini ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Banka şubelerinin çalışma saatleri bölgeden bölgeye ve şehirden şehire farklılık gösterebilmektedir.En doğru bilgiyi müşteri temsilcisini arayarak kesin olarak öğrenebilirsiniz.Genellikle çoğu şube yukarıda paylaştığımız İş Bankası mesai saatleri tablosuna uyum sağlamaktadır.Unutmayınız ki bu tablo sadece İş Bankasına aittir.Diğer bankaların çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir.

İş Bankası Cumartesi Çalışma Saatleri

Haftasonu çalışma saatler hafta içi ile aynıdır.İş bankası şubeleri pazar günü çalışmamaktadır.Cumartesi günü ise yarım gün çalışmaktadır. Eğer şubeyi ziyaret etmeyi planlıyorsanız cumartesi günü 09:00 ile 11:30 saatleri arasında ziyaret edebilir ve tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Pazar günleri ise Türkiye’nin hiçbir bölgesinde iş bankası şubeleri çalışmamaktadır.

İş Bankası Hafta Sonu Açık Mı ?

Banka tarafından belirlenen kararlar ile iş bankası şubeleri sadece cumartesi günü açıktır.Cumartesi günü tüm iş bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Pazar günü ise resmi tatil olduğu için bankalar kapalı olmaktadır.Mesai saatlerinde yapacağınız şube işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Yukarıda paylaştığımız iş bankası çalışma saatleri tablosu ile size en güncel bilgiyi paylaştık.Daha fazla faydalı makale için aşağıdaki makalelerimizi okuyabilir ve bizi sosyal medyada paylaşarak destek olabilirsiniz.

Etiketler: