FinansMAX

Intesa Sanpaolo Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için tamamlamanız gereken birkaç kısa adım bulunmaktadır. Bu yazımızda Intesa Sanpaolo Türkiye için bağlanma sorularınızı yanıtlayacağız.

Bankacılık işlemleri için Intesa Sanpaolo Türkiye’yi tercih eden şahıslar internette Intesa Sanpaolo Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını aramaktadır.

Intesa Sanpaolo Türkiye, 1907 yılından beri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hizmet vermektedir.İstanbul şubesi bankanın MENA ve Türkiye bölgesindeki Kurumsal Uluslararası Ağının bir parçasıdır. Türk, İtalyan ve uluslararası müşterilere kısa ve orta vadeli finansal çözümler sunmaktadır. Bankacılık adına sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Banka uluslararası anlamda oldukça saygın bir konuma sahiptir. Türk Bankacılık sektörünün her türlü gereksinimini karşılamak amacıyla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez görür ve bu konuda uğraş vermektedir.

  • 0212 385 06 00 numaralı Intesa Sanpaolo Türkiye müşteri hizmetlerini arayınız .
  • Karşınıza gelen menüde sizden girilmesi istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Kısa bir süre bekleme yaptıktan sonra Intesa Sanpaolo Türkiye  müşteri hizmetlerine bağlanacaksıınz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: