FinansMAX

İngbank Borç Kapatma Kredisi 2020 ( Tüm Detaylar )

ING borç kapatma kredisi başvurusu, İngbank borç kapatma kredisi ile sizde tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz.Tek bir kredi ile ve uygun faizler ile bankalardaki kredilerinizi kapatabilirsiniz.Böylece daha düşük faizler ile ve daha uygun ödeme şartları ile yeni bir ihtiyaç kredisine başlamış olabilirsiniz.Tüm kredi sahiplerinin dikkatini çeken ingbank birleştirme kredisi hakkında daha fazla bilgiyi makalemizden öğrenebilirsiniz.

Peki ingbank borç kapatma kredisi nasıl alınır , borç kapatma kredisi nedir bunları öğrenelim.

Borç Kapatma Kredisi Nedir ?

Borç kapatma kredisi bankalar tarafından sağlanan ve birçok bankaya bölünmüş olan kredilerinizi tek bir bankada çok daha uygun faiz oranları ile birleştirebileceğiniz bir banka türüdür.Günümüzde hızla yaygınlaşmakta ve sıkça kullanılmaktadır.Borç transfer kredisi olarakta bilinen bu kredi INGBank tarafından verilmektedir.

Uygun faizler ile bütün bankalardaki tek bankada birleştirmenize imkan veren İngbank kredisi birçok kişi tarafından İNG Borç transfer kredisi olarakta bilinmektedir.Sizde bu kredi kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bize yorum alanından soru sorabilirsiniz.Sizlere en güncel İNG kredileri hakkında daha fazla bilgi verebiliriz.

İNGBank Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir ?

Eğer bu kredi türünü kullanmak istiyorsanız siciliniz temiz olmalı ve geçmiş kredilerinizde gecikme yaşanmamış olmalı , aktif kredilerinizi de zamanında ödüyor olmalısınız.Borç kapatma kredisi  hizmetini kullanabilmeniz için kredilerinizin ingbankta değil farklı bankalarda olması gerekiyor.Eğer kredileriniz başka bankalarda ise sizde İNG borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Ek olarak kredi puanınızın yüksek olması borç kapatma kredisi başvurusu sonucunuzun olumlu olma ihtimalinizi arttıracaktır.İngbank borç kapatma kredisi kullanarak 60 aylık bir ödeme planı ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.Uygun taksit ve ödeme planları ile birçok bankadan daha avantajlı krediler veren İNG sizlere borç kapatma kredisinde de kolaylıklar sağlayacaktır.

İNGBank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Her bankada olduğu gibi ingbank ta da borç kapatma kredisi faiz oranlarının şuan sabit bir oranı yok.Ancak genellikle 1.12-1.25 arası bir faiz uygulanmaktadır.Kredi tutarınıza göre ve kredi notunuza göre bu faiz oranı düşebilir veya yükselebilir.

Genel olarak faiz oranları aşağıdaki gibidir.

  • 100.000 TL ve altında olan krediler için faiz oranı %0.98  olarak belirlenmiştir.
  • 100.001 TL ve 750.000 TL arasındaki krediler için faiz oranı %1.25 olarak belirlenmiştir.
  • 750.001 TL ve 3.000.000 TL arasındaki krediler için faiz oranı %1.50 olarak belirlenmiştir.

İNGBank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Borç kapatma kredisine başvuru yapabilmek için ing bank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 600  ile çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Bir diğer yol olarak ise İNGbank şubelerinden borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.Bu hizmet için en hızlı bilgiyi ve sonuçlandırmayı şubeniz aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

Ziraat bankası , İşbankası , Yapıkredi Bankası ve daha birçok borç kapatma kredisi veren bankaların listesinin yer aldığı  Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar başlığına tıklayarak detaylı bir şekilde hazırlanmış makalemize ulaşabilir ve en uygun borç kapatma kredisi faiz oranları ile istediğiniz borcunuzu kolayca aktarabilirsiniz.

Etiketler: