FinansMAX

ING Günlük Paket Nedir?

ING Günlük Paket Nedir?

Bankalar her geçen gün müşterilerine yeni kampanyalar tanımlıyor. Bu kampanyalar faiz oranlarında indirim, kişiye özel kredi imkanı gibi birçok alanı kapsıyor. ING bankta müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar sunuyor. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan ING banka, bankacılık işlemlerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiş finansal kuruluşlardan bir tanesidir.

Bu zamana kadar yapmış olduğu kampanyalar ile adından söz ettiren ING Bank, son dönemlerde müşterilerine yeni bir kampanya sunmuştur. Sunmuş olduğu bu paket ING günlük paket kampanyasıdır. Müşterilerin memnun olacağı bu günlük paket detayları aşağıdaki gibidir;

Günümüzde en çok kullanılan kartlardan bir tanesi olan kredi kartlarıdır. Kredi kartlarında alınan kart aidat ücretleri ve hesap işletim ücretleri müşterilerin en çok şikayet ettiği unsurlarından bir tanesidir. Alınan bu ek ücretler çoğu zaman insanların fark etmediği, kredi kartına otomatik olarak yansıyan ücretlerdir. Senelik olarak alınan bu ek ücret 150 TL’ye tekabül etmektedir. Haksız kazanç olan bu ücretin daha fazla müşterileri mağdur etmemesi adına ING bank günlük paket kampanyası ile herhangi bir kart aidatı almıyor.

Günlük paketin kişilere kazandırdığı en önemli özelliklerinden bir tanesi EFT ve havale ücreti almamasıdır. Hangi bankaya para gönderirseniz gönderin EFT ve havale ücreti talep edilmez. Aynı zamanda harcadıkça kazandıran yapısı sayesinde fatura ödemelerinizi ING günlük paket aracılığı ile yaptığınızda %2 oranında bonus kazanma şansınız vardır. Sizlerde ING günlük paket kampanyasından faydalanarak aidatsız ve masrafsız kart kullanabilirsiniz.

ING Günlük Pakete Nasıl Başvurulur?

ING günlük pakete başvurmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. Öncelikle işlemlerinizin kısa süre içerisinde gerçekleştirmek isterseniz 0 850 222 0 600 numaralı telefon üzerinden ING Bank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve taleplerinizi müşteri temsilcisine aktararak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Telefon ya da müşteri temsilcisine bağlanmadan tek bir tık ile işlemlerinizi halletmek isterseniz ING bank resmi web sitesinden ya da direkt olarak internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvuru esnasında herhangi bir problem yaşarsanız sizlere en yakın ING bank şubelerinden de günlük paket kampanyasından yararlanabilirsiniz.