FinansMAX

Halkbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Halkbank iban öğrenme, Halkbankası iban numarası nasıl öğrenilir.Ülkemizin en büyük ve en eski bankalarından biri olan Halkbank uygun kredi kampanyaları ve nakit çözümleri ile birçok kişinin müşterisi olduğu banka.Genellikle memur ve devlet kuruluşlarına hizmet veren Halkbank maaş müşterilerine sağladığı yüksek kredi hizmetleri ile dikkat çekiyor.Para transferlerinin çok hızlı gerçekleştiği Halkbankası’nda para alıp gönderebilmek için tek ihtiyacınız IBAN numarası. Bu bilgiye sahip olmanız durumunda iban numarasını karşı tarafa ileterek kısa sürede para alabilirsiniz.

Maaş müşterilerinin de maaşlarını alabilmeleri için gerekli olan iban numarası birçok müşteri tarafından bulunmakta zorluk çekmektedir. Halkbank iban no öğrenme isteyen kişilere kolaylık olması için bu makalemizde sizlere detaylı anlatım ile IBAN öğrenme yöntemlerini göstereceğiz.

Halkbank IBAN Öğrenme Yöntemleri

Halkbank iban numarası öğrenmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır.Bu yöntemlerin en hızlılarını sizler için aşağıda listeledik.Böylece kolayca halkbank iban öğrenme işlemini gerçekleştirebilir ve bankacılık işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Güncel Halkbank iban  sorgulama yolları;

  • Halkbank Online İşlemler
  • Halkbank Mobil Bankacılık
  • Halkbank ATM
  • Halkbank SMS

Yukarıdaki iban sorgulama yöntemlerini kullanarak hızlıca halkbank iban öğrenme isteğinizi yerine getirebilirsiniz.Bu sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız halkbank müşterileri için özel hazırlanmış iban öğrenme kılavuzumuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Halkbank Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

Online işlemler ile iban sorgulama yapabilmek için halkbank websitesine tıklayın.Sayfaya erişim sağladıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak halkbank online bankacılık bilgileriniz ile giriş yapınız.IBAN sorgulama işlemine devam edebilmek için üst menüde bulunan hesaplarım menüsüne tıklayınız.

Hesaplarım menüsünden önce “Vadesiz TL Hesaplarım” ardından “Hesap Detaylarım” diyerek tüm hesaplarınızın bilgilerini görebileceğiniz sayfaya erişin.Bu alanda tüm halkbank hesaplarınızın iban numaralarını görebilirsiniz.

Halk Bankası ATM’den IBAN Öğrenme

Halkbank atm ile iban öğrenmek isteyenler bu yöntemi kolayca uygulayabilir.Eğer banka kartınız yanındaysa hemen halkbank atmsine giderek kartınızı yerleştirin ve kart şifrenizi girin. Giriş yaptıktan sonra menüden “Hesaplarım” diyerek hesaplarınızı görüntüleyin.

Bu ekranda banka kartınıza tanımlı olan tüm hesapları görebilirsiniz.Hesaplarınızın hemen altında ise “TR” ile başlayan IBAN numarasını görebilirsiniz.

Halkbank Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Mobil bankacılık kullanarak Halkbank iban no öğrenme işlemini yapabilmek için telefonunuza mobil bankacılık uygulamasını kurmalısınız.Hemen playstore yada applestore uygulama mağazalarında “Halkbank” diye aratarak indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra uygulamanın kurulumunu gerçekleştirin ve online bankacılık hesabınız ile Halkbank mobil uygulamasına giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra Halkbank hesaplarınızı görüntülemek için sol tarafta bulunan menüden hesaplarım seçeneğine tıklayın.Bir sonraki sayfada IBAN no görüntülemek istediğiniz Halkbank hesabınızı seçiniz ve altta bulunan ayrıntıları görüntüle butonuna basınız. Karşınıza gelen ekranda Halkbank hesabınızın iban numarasını görebilirsiniz.

Halk Bankası SMS İle IBAN Öğrenme

Halkbank iban öğrenme sms kanalı şuan kapalıdır.Banka tarafından sms ile sorgulama devre dışı bırakılmıştır.Dilerseniz “0 850 222 0 400” müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezine ulaşarak iban numaranızı öğrenebilirsiniz.

Etiketler: