FinansMAX

Halk Ekmek Bayiliği

Halk ekmek bayiliği Türk halkı için çok önemli bir yer tutmaktadır, çünkü uygun ücretli ekmek satışı yapan bu noktalar ekonomik durumu kötü olan aileler için hayati bir yer tutar. Halk ekmek merkezleri uygun fiyattan, önemli konumlarda, toplu ve sağlıklı üretim yaparak satış yaparlar. Peki, Halk Ekmek bayiliği neden avantajlıdır? Halk ekmek uygun fiyatlı ürünler vermektedir, ürünler sağlık koşullarına uygun olarak gerekli kontrollerden geçerek üretilmektedir. Uygun ücretli ekmek halkın büyük bir kesimi tarafından büyük bir rağbet gördüğü için satış yapılacak müşteri kitlesi oldukça geniştir. Bayilik maliyeti yüksek olsa da geri dönüş durumu da bir o kadar hızlı olacaktır. Tüm bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda Halk Ekmek bayiliği oldukça mantıklı ve avantajlı bir yatırım olacaktır. Bu karlı yatırım için bayilik şartları nelerdir?

Halk Ekmek Bayiliği Şartları

Halk Ekmek bayiliği açmak diğer pek çok firmanın bayiliğine göre çok daha basit prosedürel engeller koymuştur. Bayilik başvurusu ile ilgili bilgi almak isterseniz size en yakın Halk Ekmek Fabrikası Müdürlüğü’ne ulaşmalı ve gerekli belgeler, karşılanması gereken şartlar ve gerekli teminatlar hakkında gerekli bilgiyi elde edebilirsiniz. Halk Ekmek büfesi açmak için 400 bin TL büfe kullanım ücreti ödenmelidir, sözleşme sonrası her kasa başına 12 TL ödeme yapılmalı ve son olarak kira ücreti olarak her üç ayda bir 75 bin TL ödenmelidir. Ankara için: Macunköy Mahallesi, Anadolu Bulvarı, no:13, Gimat/Ankara adresine ulaşabilirsiniz, tel ile iletişim için ise 0312 397 33 65-66-67, faks göndermek için 0312 397 33 71 numarasını kullanabilirsiniz. İstanbul’da ise Edirnekapı Fabrikası: 0212 635 20 81/668 dh., Sultangazi Cebeci Fabrikası: 0212 476 00 90/328 dh., Kartal Cevizli Fabrikası: 0216 441 24 30/440 dh. numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

Halk ekmek bayiliği için başvuru yapmak istiyorsanız Halk Ekmek müdürlüklerine ulaşmanız gerekir. Müdürlükler sizlere gereken bilgi verecektir. Bunların yanında gerekli belgeler de bulunur. Bu belgeler: muhtardan nüfus cüzdanı, resimli ikametgah adresi, adli sicil kaydı alınmalıdır. Başvuru yapan kişinin gelirinin 800 bin TL’den az olması gerekir bunu kanıtlamak için SGK, Emekli Sandığı veya Bağ-Kur’dan belge alınmalıdır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: