FinansMAX

Gizlilik Politikası

Finansmax.NET sitesini kullanarak, Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

1- FinansMAX, sitemiz ve tüm alt sayfalarında paylaşılan bilgi, döküman ve makalelerin doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyacını karşılayacağına ve yayında kaldığı süre boyunca güvenli ve geçerlilik süresinin geçmeyeceğine dair herhangi bir garanti vermez.

2- FinansMAX üzerinde yorum yaparken, kayıt olurken veya sitenin herhangi bir alanında paylaştığınız “E-Posta, İsim, Telefon, Web Sitesi, Doğum Tarihi ve IP adresi” tarzında kişisel bilgiler adli makamlar istemediği sürece üçüncü şahıslar ile hiçbir zaman paylaşılmaz.

3- Kullanıcıların FinansMAX sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan makale editörleri, site yönetimi ve site sahibi sorumlu tutulamaz.

4- FinansMAX sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından yazılmakta olup, DMCA ile lisanslanmıştır. Sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize yada ilgili makalemize yönlendirici bir link eklemek zorunludur.Bu işlemi yapmayan siteler şikayet edilecektir.

5- FinansMAX sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yaptıkları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları isimlerden ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden FinansMAX editörleri ve yöneticilerin sorumlu tutulamaz.Bu sorumluluğun tamamı ziyaretçilere aittir.

6- FinansMAX üzerinde paylaşılan makaleler üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi veya kurumların, söz konusu içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik silinerek yayından kaldırılır. İletişim Formumuz

7- FinansMAX’a ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi özel kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.

8- FinansMAX’a giriş yaparken veya yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

9- Şuan okumakta olduğunuz Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

10- FinansMAX’ı kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve kabul etmiş olarak sayılırısınız.

Yasal Uyarı: FinansMAX.NET adresinde (FinansMAX olarak anılacak) yer alan içerikler kesin bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. Bu yorumlardan doğacak problemler hakkında FinansMAX editörleri sorumlu tutulamaz. FinansMAX üzerinde yer alan içerikler bankaların resmi sitelerinden alıntı yapılmış olup, en doğru bilgiye yine bankaların resmi websitelerinden veya bizzat müşteri hizmetlerinden yada banka şubelerinden ulaşabilirsiniz.