FinansMAX

Gittigidiyor Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Gittigidiyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin açık artırma pazarı olarak 2001 yılının Şubat ayında faaliyete geçmiştir. 2002’de alışverişin hızlı yapılabilmesini sağlayan ”HemenAL” projesini hayata geçirmiştir. 2004 Kasım ayında Mağazalar bölümünü açarak sabit fiyatlı satış formatı modelini Türkiye’ye tanıtmıştır. 2005 yılları ise neredeyse Türkiye Cumhuriyeti’ndeki herkesin Gittigidiyor’u tanıdığı yıl olmuştur. Yapılan reklam kampanyaları sonuç vermiş ve Gittigidiyor markası gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Müşteriler firma ile ilgili olduğunu düşündükleri ve Gittigidiyor’un taahhüt ettiği her türlü yardımı alabilmek için Gittigidiyor müşteri hizmetleri operatörleri uzman kadrosundan yardım alabilmektedir. Eğer siz de bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki başlığın içeriğini okuyarak Gittigidiyor müşteri temsilcisi direk bağlanma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Operatörleri

Gittigidiyor müşteri hizmetleri operatörleri ile direk bağlantı kurmak için haftanın her günü ve her saati 0850 252 32 29 Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Operatörler telefonunuza cevap verecek ve problem yaşadığınız ürün veya sormak istediğiniz soru hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Yukarıda paylaştığımız Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarasını arayarak görüşmeyi başlatın. Aşağıdaki direk bağlanma tuşlarına basarak bekleme süresini atlayabilir ve doğrudan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  • 2 Tuşuna Basın.
  • 1 Tuşuna Basın.
  • 1 Tuşuna Basın.

Yukarıdaki tuşlara bastıktan sonra telesekreterden “Sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum, lütfen bekleyiniz” sesini duyacaksınız.Bu sesi duyduysanız Gittigidiyor müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini başarıyla gerçekleştirdiniz demektir.Bu ipucunu arkadaşlarınızla paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilir ve birçok kişinin sesli yanıt sisteminde bekleyerek vakit kaybetmesini engelleyebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]