FinansMAX

Garanti Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Garanti pos destek telefon numarası, Garanti bankası pos destek.Tüketiciler, mal ya da hizmet karşılığında yapmış oldukları alışverişin bedelini ödemek için nakit para vermek yerine kredi kartı ya da banka kartını kullanmayı tercih ederler. Bu ödeme araçlarını sağlayan cihaz ise pos cihazıdır.Pos cihazları günümüzde neredeyse tüm işletmelerde aktif olarak kullanılmaktadır.Yanında nakit para taşımayan veya taksitli ödeme yapmak isteyen müşteriler kredi kartları yada banka kartlarını pos cihazlarında kullanarak hızlı ve güvenilir ödeme yapabiliyorlar.

Garanti pos destek hizmeti almak için garanti bankasından kolaylıkla cihaz temin edilebilmektedir. Özel olarak kendi markalarından almak isteyenlerde kolaylıkla alabilmektedir. Bu cihaz hakkında detaylı bilgiyi garanti bankası pos destek hizmetleri aracılığıyla alabilmek mümkündür.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Numarası

Üye iş yerleri adına Garanti Bankası’nın haftanın her günü olmak üzere 24 saat boyunca destek hizmetleri vermektedir. Garanti pos destek hattı ile cihaz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşılabilmekte ve aynı zamanda üye iş yerinin nasıl olacağı hakkında geniş bilgilere ulaşılabilir.

Garanti Pos Destek ile hesap hareketleri takip edilebilir, pos cihazında biriken parayı internet üzerinden kolaylıkla görebilir ve iş yeri sahibinin talep etmesi halinde paranın banka hesabına akışının kolaylıkla sağlanabilir. Garanti Bankası Pos Destek hizmet hattı iletişim numarası olan 444 0 339 üzerinden rahatlıkla bilgi almak mümkündür.

Garanti Bankası Pos Ücretleri Ne Kadardır?

Garanti Bankasının üye iş yerleri için sunulan pos cihazında ekstre ücreti hakkında net olarak tam bir bilgi verilemezken, bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak için garanti pos destek telefon numarası üzerinden banka ile iletişime geçmek mümkündür.

Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları Nelerdir?

Tüm bankalarda olduğu gibi Garanti Bankası Pos hizmetleri için işletmelere belli miktarlarda komisyon kesintisi uygulanmaktadır.Bu oranlar pos komisyonu olarak geçmekte ve bakım hizmet sözleşmesi süresince tüm desteklerin ücretsiz olarak verilmesini sağlamaktadır.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen tüm garanti pos destek talepleri için komisyon oranları aşağıdaki gibidir.

12 ay taahhüt veren müşteriler için;

  • 20 bin TL’ye yüzde 1,80
  • 15 bin TL’ye yüzde 2,20
  • 10 bin TL’ye yüzde 2,70
  • 5 bin TL’ye yüzde 2
  • 2 bin TL’ye yüzde 3,70 civarında komisyon oranları Garanti Bankası tarafından uygulanmaktadır.

Garanti Bankası Sanal Pos

Garanti Bankasının sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden biride garanti bankası sanal postur. İnternet üzerinden yapılan online alışverişlerde, taşıt tanıma sistemlerinden Kiosk’lara kadar her türlü alanda kullanılabilmektedir.Bu alanda yaşadığınız tüm garanti pos destek ihtiyaçları için 444 0 339 numarasından pos destek hattını arayabilir ve müşteri hizmetleri aracılığı ile sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İş yerlerinin başvurması durumunda belirli bir ücret karşılığında Garanti Bankası Sanal Pos cihazı temin edilebilir. Garanti Bankası Sanal Pos cihazı hakkında teknik konular ve aidat gibi konular hakkında detaylı bilgi için 444 0 339 iletişim numarası üzerinden iletişime geçilebilir.

Garanti Bankası Pos Cihazı Arıza Durumunda Ne Yapabilirim?

Garanti Bankası Poz cihazında bir arıza yaşanması durumunda ilk yapılması gereken şey telefon ya da ADSL hattının, pos cihazına bağlı olup olmadığının kontrolünün yapılması gerektiğidir. Garanti pos arızası kablolardan kaynaklanan bir sorun olabilmektedir. Bu da pos cihazının sağlıklı çalışmasını engelleyecektir.

Kablo kontrolü yapıldıktan sonra arızanın devam etmesi halinde 444 0 339 numaralı telefon üzerinden garanti pos destek hattını arayarak yaşadığınız sorun için arıza kaydı bırakmanız mümkündür.

 

Etiketler: