FinansMAX

Garanti BBVA Kredi Kartı Limiti Düşürme

Garanti kredi kartı limiti düşürme.Özel bankalar arasında en güçlü bankalardan biri olan Garanti Bankası kısa süre önce gerçekleştirdiği isim değişikliği ile Garanti BBVA adını almış ve müşterilerinin bankacılık işlemlerini yürütebilmesi için aktif olarak her zamankinden daha güçlü hizmet vermeye devam etmektedir.Milyonlarca müşteriye sahip olan Garanti BBVA  müşterilerine diğer bankalardan daha yüksek limitli kredi kartı vermesi sayesinde birçok müşterinin tercih ettiği özel bir bankadır.

Birçok müşteri yüksek limitli kredi kartı kullanmakta ve alışverişlerini bu kredi kartları ile sağlamaktadır.Kart limitinin yüksek olması her ne kadar ihtiyaç anında yardımcı olsa da olası bir çalınma durumunda daha büyük zarar anlamına gelmektedir.Aynı zamanda düzensiz harcama yapanlar içinde yüksek limitli kartlar beklenmeyen harcamalar ile kart sahiplerine ödeme güçlüğü yapmasına neden olabilmektedir.Bu yüzden birçok Garanti BBVA müşterisi kredi kartı limit düşürme işlemi yapmaktadır.Bu sayede bonus kart limitlerini düşük tutarak harcamalarını kısıtlama şansı elde eden müşteriler kart kontrolünüde ele almaktadır. Peki Garanti kredi kartı limiti düşürme başvurusu nasıl yapılır , gerekli evraklar nelerdir ?

Garanti İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Limit Düşürme

Garanti kredi kartı limiti düşürme yollarından en hızlı yöntemelerden biri online şube aracılığı ile kart harcama kısıtlaması koymaktır.Hemen sizde Garanti BBVA resmi web sitesine giriş yaparak internet şubesi alanından banka giriş sayfasına geliniz.Bu ekranda internet şubesi giriş bilgileriniz ile giriş yaparak bankacılık sistemine erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bu işlemi cep telefonunuza indireceğiniz mobil bankacılık uygulaması ile de yapabilirsiniz.Bankacılık sistemine eriştikten sonra karşınıza bonus kart bilgileriniz gelecektir ve bu alanda Garanti kredi kartı limit düşürme yapmak istediğiniz bonus kartınızı seçiniz.Seçim yaptıktan sonra alt tarafta “Kart Ayarları” butonuna tıklayınız.Bu ekranda kartınızın bilgilerini detaylı olarak görebilir ve düzenleyebilirsiniz.Kredi kartı limit ayarları alanından kart limiti düşürme işlemi yapabilirsiniz.Buraya tıkladığınızda kredi kartınızın şuanki limitini göreceksiniz.Bu limiti silerek düşürmek istediğiniz limiti yazınız ve kaydet butonuna tıklayınız. O andan itibaren bonus kredi kartı limitiniz belirlediğiniz rakama düşmüş olacaktır.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri ile  Kredi Kartı Limit Düşürme

Limit düşürme başvurusu yapabileceğiniz bir diğer yöntemimiz ise müşter hizmetleri aracılığı ile garanti kredi kartı limiti düşürme yöntemidir.Bu yöntem online şube kadar hızlı olmasa da daha detaylı bilgi alarak limit düşürme yapabileceğiniz bir yoldur. Hemen bankanıza kayıtlı olan cep telefonunuzdan Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayınız.

Müşteri temcilsine bağlandıktan sonra  görüştüğünüz banka görevlisine garanti kart limiti düşürme yapmak istediğinizi belirtin.Görevli sizin  kartınız olduğundan emin olmak sizden bazı bilgilerinizi isteyerek güvenlik teyidi yapacaktır.Ardından size hızlıca yardımcı olarak düşürmek istediğiniz ve yeni kart limiti olarak belirlediğiniz harcama limitini söylemenizi isteyecektir.Bu bilgiyi müşteri temsilciniz ile paylaşarak kredi kartı limit düşürme işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: