FinansMAX

Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi

Garanti BBVA Kredi

Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi almak son zamanlarda daha fazla tercih edilir bir hale gelmiştir. Bunun nedeni işlemlerin daha kolay yapılabilir olmasıdır. Garanti bankası da gelir belgesiz kredi vererek, krediye ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını karşılar.

Böylece kredi alacak olanlar işlemlerini daha kısa sürede yapabilirler. Gelir belgesiz kredi almak diğer kredi türlerine nazaran daha pratiktir. Kredi alacak olanlar gelir belgesiz krediyi, evraklarla uğraşmaya gerek kalmadan ve şubeye gitmeden alabilirler.

Özel koşullarda sunulan Garanti bankasının gelir belgesiz kredisi için belli şartlar taşınırsa kolayca alınabilir. Bunun dışında kredi notu düşük olanlar, kara listelilere kredi veren bankalara başvurabilirler. 

Gelir Belgesiz Kredileri Kara Listedekiler Alabilir Mi?

Kredi alma konusunda, kara listeye düşmüş olanlar biraz daha şanssızdırlar. Kara listeye düşenler bankalardan kredi almak için farklı yöntemler deneyebilirler. Garanti bankası gelir belgesiz kredi ile kara listeye giren kişilere de yardımcı oluyor.

Bu sayede bu tarz kullanıcılar da ihtiyaçlarını karşılama imkânı buluyor. Gelir belgesiz alınan krediler sayesinde, acil nakit ihtiyaçları karşılanıyor. Bunun yanı sıra yeni iş sahibi olmak isteyenler aldıkları krediyi sermaye olarak kullanabiliyor.

Bu da işlerini ilerletmeye imkân tanıyor. Garanti BBVA gelir belgesiz kredileri alabilmek için online başvuru yapılması yeterlidir. Başvuru sonucunda olumlu ya da olumsuz bilgi, başvuru yapan kişiye verilir. Gerekli işlemlerin tamamıyla banka çalışanları ilgilenir.

Gelir Belgesiz Kredi En Kolay Nasıl Alınır?

Garanti BBVA gelir belgesiz kredi alanlar bu krediyi alışveriş kredisi olarak kullanabilir. Bankanın bazı sitelerle anlaşması vardır. Bu nedenle bankalardan kullanıcılar alışveriş kredisi kullanma imkânı  bulabilirler. Shop Samsung,  Gittigidiyor, İncehesap,N11, Mediamarkt gibi markalar alışveriş kredisi kullanmaya imkân tanıyor.

Bu markalardan alınacak olan hizmet ya da ürünler 36 ay kadar vadelendirilebiliyor. Vadesi gelen taksitler ödeme planına uygun olarak ödenmesi gerekiyor. Online alışveriş yapmayı tercih edenler bu sistem sayesinde ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabiliyor.

Bankalarla sorunu olmayan, 18 yaşından büyük olan herkes başvuru yaparak kredi kullanabilir. Gelir belgesiz kredi ile ihtiyaçlarını karşılayabilen çok fazla kişi vardır.

Etiketler: