FinansMAX

Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti sim bloke kaldırma, Garanti bankası sim kart bloke kaldırma.Ülkemizin en eski ve en köklü özel bankalarından biri olan Garanti Bankası yüksek sermayesi ile büyük bir müşteri kitlesine sahip.Neredeyse her 5 kişiden bir kişinin garanti müşterisi olduğu ülkemizde müşteri sayısı bir hayli yüksek.Müşteri sayısının yüksek olduğu kadar müşteri memnuniyetini de yüksek tutan Garanti Bankası müşterilerine sunduğu hızlı çözümler ilede adından söz ettiriyor.

Son zamanlarda en çok sık karşılaşılan problemlerden biri olan sim kart bloke problemi de garanti bankasının hızlı çözüm bulduğu yöntemlerden biri.Teknolojinin hızla ilerlemesi ile karşılaştığımız problemler daha çok teknoloji ağırlıklı oluyor.Bu problemlere daha hızlı çözümler bulabilmeniz için sitemizde garanti bankası simkart bloke kaldırma problemin çözümünüde bu sayfada bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Sim Kart Blokesi Neden Olur ?

Sıklıkla karşılaşılan sim kart bloke kaldırma sorunun iki sebebi var. Sim kart değişikliği yada numara değişikliği yaptıysanız garanti bankası sizin hesabınızın güvenliğini sağlamak amacı ile ilk girişi engelleyerek sim kartı blokesi koyuyor.

Bu problemin çözümü için aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca çözebilirsiniz.Eğer bloke kaldırma işleminin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sayfamızın devamında yer alan garanti simkart bloke kaldırma yöntemlerini okuyarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Sim Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Garanti bankası hesabınıza tanımlı olan telefon numaranızın sim kart blokesini kaldırabilmek için 2 farklı yöntem bulunmaktadır.Bu yöntemlerden biri ATM ile simkart bloke kaldırma olurken diğer yöntem ise müşteri hizmetleri kullanarak kaldırmadır.

Maalesef Garanti bankası online işlemler ile sim kart bloke kaldırma mümkün değildir.Birçok websitesi size öyle bir işlem yapıldığını söyleyerek ziyaret etmenizi isteyebilir ancak bankaların online işlemler sayfalarında böyle bir işlem bulunmamaktadır.Sadece atm ve müşteri hizmetleri aracılığı ile bloke kaldırma yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ATM İle Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bloke olmuş sim kartınızı Garanti bankası atmleri ile kaldırabilirsiniz.Bunun için size yakın bir garanti atmsine giderek banka kartınızı yerleştirin ve kart şifreniz ile giriş yapın.

Şifrenizi girdikten sonra açılan ekranda “Sim kart bloke kaldırma” gibi bir uyarı göreceksiniz.Bu metnin altında size atmden hangi tuşlara basarak blokenizi kaldırabileceğinizi anlatan bir metin göreceksiniz.Bu yolu izleyerek sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ile Sim Bloke Kaldırma

Sim kart blokenizi garanti bankası müşteri hizmetlerini arayarakta kaldırabilirsiniz.Hemen banka hesabınıza kayıtlı olan telefon numaranız ile garanti bankası çağrı merkezinizi arayın.Sesli yanıt sisteminde bekleyerek zaman kaybetmemek için hemen aşağıda size tavsiye ettiğimiz müşteri hizmetlerine direk bağlanma makalesini okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Daha Hızlı Bağlanmak için

Müşteri hizmetlerine ulaştığınızda bir uyarı ile karşılaşacaksınız.Uyarıda garanti bankası sim kartı bloke problemi yaşadığınızı ve çözüm için “X” tuşuna basmanız gerektiği söylenecek.Sizden istenilen tuşa basarak banka hesabınıza kayıtlı olan telefon numaranızın sim blokesini kaldırabilirsiniz.

Garanti Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Bu makalemizde size en kolay yöntemler ile nasıl garanti sim kart bloke kaldırma işlemini yapacağınızı gösterdik.Yukarıda hazırladığımız detaylı anlatım ile kolayca kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

Sim kart bloke kaldırma ile ilgili aklınıza takılan bir soru olursa bize yorum alanından sorabilirsiniz.

Etiketler: