FinansMAX

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti Bankası özelleştirilmiş bir banka olup ülkenin en büyük ikinci bankasıdır.

1946 senesinde kurulmuş olan banka kredi kartı kampanyaları ile şuan en çok kredi kartı dağıtan banka konumundadır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için detaylı bir makale hazırladık. Bu makaleyi okuyarak kredi kartı başvurusu yapabilir ve kartı alma şansınızı yükseltebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için bankanın anasayfasına girerek üst menüde bulunan “Bireysel” sekmesi altında “Kartlar” başlığına tıklayarak Kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz özel bir sayfaya erişebilirsiniz. Bu ekran aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Bu sayfaya eriştiğinizde sizden gerçek kişi olduğunuza dair bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri doldururken tc kimlik numaranızı  , isminizi  , soyisminizi , adresinizi ve aylık kazancınız gibi detayları banka ile paylaşmanız gerekmektedir.Garanti bankası kredi başvurularında bu bilgi  zorunlu istenmektedir çünkü banka maddi durumunuzu değerlendirmeden size bir kredi kartı veremez.

Eğer vereceksede maddi durumunuza göre bir limit belirler, eğer yüksek bir gelire sahipseniz ve daha önce kredilerinizi düzenli ödediyseniz kredi notunuz yüksekse size yüksek limitli bir garanti bankası kredi kartı verir. Genellikle en çok bonus kart verilmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra genellikle 1-2 iş günü içerisinde bankanın müşteri temsilcileri sizi arayarak kart başvuru sonucunuz hakkında bilgi verirler. Olumlu olduğu takdirde 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve başvuru adresinde belirtmiş olduğunuz adrese kredi kartınız gönderilir.

Ayrıca bu süreci hızlandırmak isterseniz 444 0 333 numarası ile garanti bankasına ulaşabilir ve müşteri temsilcileri ile görüşerek garanti bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızı  ve tüm bilgileri eksik girdiğinizi  ve garanti bankası kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi iletirseniz size hızlı olacaklardır ve işlemin tamamlanmasında gecikme yaşanmayacaktır.

Bazı durumlarda kredi kartı başvurunuz red olabilir. Eğer kredi kartı başvurunuz reddedildiyse veya kredi kartı çıkıp çıkmayacağından endişeliyseniz kredi notunuzu yani kkb puanınızı sorgulayabilirsiniz.Çoğu durumda insanlar kredi notu düşük olduğu için kredi kartı başvurusu reddedilir. Bu gibi durumlarda Kredi puanınızı yükseltmek için bazı yöntemleri izleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu

Eğer banka puanınızı yükselterek kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız Kredi Notu Nasıl Yükseltilir başlıklı makalemize tıklayarak kredi puanınızı nasıl yükselteceğiniz hakkında altın ipuçları alabilir ve sicilinizi temizleyerek yüksek miktarlarda kredi başvurularınızı kolayca onaylatabilirsiniz.

Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır konusunda sizlere bilgiler verdik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.Kredi kartı ve kredi başvurularıyla ilgili sorunlar yaşıyorsanız sitemizde bulunan makaleleri takip ederek şansınızı yükseltebilir ve daha fazla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İyi günler

 

Etiketler: