Bankacılık

Garanti Bankası IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Garanti iban öğrenme, garanti bankası iban no öğrenmek.Bankacılığın hızla artması ile para transferlerinin büyük bir çoğunluğu artık havale ve eft ile IBAN numaraları üzerinden yapılıyor.Ancak birçok banka müşterisi para gönderirken veya alırken iban numarasını bilmediği için zorluk yaşayabiliyor.Bu numara sizin hesabınıza özel olarak üretilmiş bir numara olmakta ve para giriş çıkış yapabilmeniz için bu bilgiyi bilmeniz gerekmektedir.

Bu makalemizde Garanti BBVA müşterilerinin nasıl IBAN numaralarını öğrenebileceği hakkında çeşitli bilgiler paylaşacağız.Makalemizin devamında Online işlemlerden , cep bankacılığından ve birkaç yöntem ile daha iban no öğrenme hakkında size yöntemler göstereceğiz.

Garanti IBAN Öğrenme Yöntemleri

Bu yöntemler tamamen ücretsiz olarak sorgulama yapmanıza imkan verir.Ancak unutmayın ki aşağıda yer alan iban öğrenme yöntemleri sadece Garanti Bankası hesaplarınız için geçerlidir.

Garanti Bankası Online İşlemlerden IBAN No Öğrenme

Aslında en basit yöntemlerden biri budur.Garanti bankasının websitesinden online işlemler ile giriş yaparak banka anasayfanıza ulaşın.Burada işlem yapacağınız birçok seçenek vardır.İban sorgulama yapabilmeniz için hesaplarım kısmına geliniz.

Burada para gönderilmesini istediğiniz hesabınızı seçiniz.Bazı durumlarda burada birden fazla banka hesabınız olabilir.Hangi hesabı seçtiğinizin bir önemi yok sonuçta ordaki tüm hesaplar size ait.Hesabı seçtikten sonra hesap detayları kısmına geliniz.Bu alanda iban numarası , hesap numarası ve şube kodu gibi detayları göreceksiniz.

Bu bilgiler sizin hesabınıza aittir ve buradaki ibanı karşı tarafa ileterek kolayca ödeme alabilirsiniz.Garanti hesabınızın IBAN no öğrenmek aslında bu kadar basit.

Garanti ATM’den IBAN Öğrenme

Garanti BBVA Müşterileri atmden kolayca iban numaralarını öğrenebilirler.Bunun için hemen en yakındaki garanti bankası atmsinde sorgulama işlemi yapabilirsiniz.Kartınızı kart yuvasına yerleştirip şifrenizi tuşlayın.Ardından atm ana işlem sayfasına ulaşacaksınız.

Bu alanda hesap işlemleri > vadesiz hesaplarım seçeneğini takip ederek herhangi bir hesabınızı seçiniz.Karşınıza hesabınızın iban numarasınında yer aldığı tüm bilgilerinizin olduğu sayfa gelecektir.Böylece atmden iban sorgulama işlemi tamamlanmış olacaktır.

Garanti Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Mobilden garanti hesabınızın ibanını öğrenmek için Garanti BBVA mobil uygulamasını uygulama mağazasından indiriniz.Online işlemelerde kullandığınız bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapınız.

Yukarıdaki menüden hesaplarım seçeneğine tıklayarak vadesiz türk lirası hesaplarına geliniz.Bu alanda bir banka hesabınızı seçerek hızlıca IBAN no bilgisini öğrenebilirsiniz.

Garanti SMS İle IBAN Öğrenme

Şuan için sms ile garanti iban öğrenmeniz mümkün değildir.Ancak Garanti bankası müşteri hizmetlerini arayarak bu bilgiyi onlardan öğrenebilirsiniz.Hızlıca bağlanma işlemini atlayarak müşteri temsilcinize bağlanın ve iban bilgisini öğrenmek istediğinizi belirtin.

Saniyeler içerisinde size istediğiniz hesabınıza ait hesap bilgilerinizi aktaracaklardır.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı