FinansMAX

Garanti Bankası Cepbank İptali Nasıl Yapılır ?

Garanti cepbank iptal etme, garanti cebe havale nasıl iptal edilir.Garanti bankası para transfer işlemlerinde birçok alternatif ile hızlı gönderim yapmamızı sağlayan öncü bankalardan biri.Birçok para gönderme ve alma seçeneği ile yapmak istediğimiz işlemleri çok hızlı gerçekleştirebildiğimiz Garanti Bankasında EFT,Havale ve Cepbank ( Cebe Havale ) gibi birçok para gönderme seçeneği bulunuyor. Özellikle cepbank ile telefon numarasına kolayca para gönderebiliyoruz ve çekim yapabiliyoruz. Ancak bazı durumlarda yanlış işlemlerden dolayı cepbank iptal etmemiz  gerekiyor.

Yanlış bir telefon numarasına cepbank yaptığımızda para hemen çekilebileceği için hızlı bir şekilde cebe havale iptal işlemini yapmamız gerekiyor.Bu şekilde yanlış giden havaleyi iptal edebiliriz.Ancak Garanti cepbank iptal nasıl yapılır bilmeyenler bu konuda problem yaşayabilir.Oldukça kritik bir durum olan bu iptal işlemini gerçekleştirebilmeniz için bu makalemizde size Garanti cebe havale iptal etme yollarını göstereceğiz.

Garanti Cepbank İptal Etme Nasıl Yapılır ?

Para gönderimi yaptıktan sonra cebe havale işlemini iptal edebilmek için kullanabileceğiniz birkaç seçenek vardır.Bu yollar ile hızlıca iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Üstelik bu işlem anlık gerçekleşeceği için yanlış gönderdiğiniz cepbank işlemi para çekilirken bile yarıda iptal edilir.Bu yolları aşağıda görebilirsiniz.

Garanti Cepbank İptal Etme Yöntemleri;

  • Garanti İnternet Şubesi
  • Garanti Mobil Bankacılık
  • Garanti Müşteri Hizmetleri

Yukarıdaki yöntemler ile hızlıca cepbank iptal yapabilirsiniz.Bu yöntemleri nasıl uygulayacağınızdan emin değilseniz aşağıda sizler için hazırladığımız Garanti cepbank iptal detaylı anlatımını okuyabilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri ile Cebe Havale İptal Etme

Bu yöntemi kullanmak için Garanti bankasına kayıtlı cep telefonunuzun yanınızda olması gerekiyor. Hemen hızlıca “444 0 333” numarası ile bankayı arayarak Garanti cepbank para gönderme iptal işleminizi gerçekleştirin.

Bunun için müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.Sesli yanıt sisteminde sıra beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için aşağıda tavsiye ettiğimiz müşteri hizmetlerine direk bağlanma makalemizi okuyabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra yanlış bir numaraya para gönderdiğinizi ve acil olarak garanti cepbank iptal yapmak istediğinizi belirtin.Müşteri temsilcisi size hızlıca yardımcı olacak ve cebe havale iptal işleminizi gerçekleştirecektir.

Garanti Bankası Mobil Bankacılık İle Cepbank İptal Etme

En hızlı cepbank iptal yapabileceğiniz yollardan biri mobil uygulamasını kullanarak iptal işlemini gerçekleştirmektir.Bunun için hemen telefonunuza Garanti BBVA mobil bankacılık uygulamasını indirin ve bilgileriniz ile giriş yapın.

Cebe havale iptal edebilmek için giriş yaptıktan sonra ilk olarak “Para transferleri” menüsüne tıklayın ve burada “Cepbank ( Cebe Havale )” butonuna tıklayın.

Bir sonraki sayfada size yapmış olduğunuz cepbank işlemleri listelenecektir.Burada iptal etmek istediğiniz cebe havale işlemini seçin ve yanında yazan iptal butonuna basın.Böylece Garanti cepbank iptal işleminiz tamamlanmış olacak.

Not : Garanti Bankası cebe havale iptal işlemleri sadece para çekilmediği sürece yapılmaktadır.Gönderdiğiniz para eğer karşı taraftan çekilirse cepbank iptal edilemez.

Garanti BBVA İnternet Şubesi İle Cepbank İptal Etme

İnternet şubesini kullanarak cebe havale işlemini iptal edebilirsiniz.Bunun için hemen Garanti BBVA websayfasına tıklayın.Sağ üst tarafta göreceğiniz Garanti Online İşlemler ile internet şubesi hesabınıza giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra cepbank iptal etme işlemi için para transferleri kısmına gelin.Bu sayfada yapmış olduğunuz para transferlerini görebilirsiniz.Detaylı görüntüleme için “Cepbank” butonuna tıklayarak sadece cebe havale işlemlerini görüntüleyin.Karşınıza gelen sayfada çekilmemiş ve aktif olan cepbank işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayfada iptal etmek istediğiniz cepbank işlemini seçerek kolayca Garanti cebe havale iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Eğer iptal etmede herhangi bir sorun yaşarsanız Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayarak hızlıca iptal işleminize devam edebilirsinizi.

 

Etiketler: