FinansMAX

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti çalışma saatleri, Garanti mesai saatleri.Milyonlarca müşteriye sahip Garanti bankası yakın zamanda ismini değiştirerek müşterilerine artık Garanti BBVA adı ile hizmet vermektedir.Kredili ürün haricinde müşterilerinin sorunlarının tamamını hızlıca çözüm üreten banka müşteri hizmetleri ile haftanın 7 günü 24 saat şubeleri ile ise çalışma saatleri içerisinde destek vermekte ve tüm problemlere çözüm bulmaktadır.

Diğer bankaların şubeleri gibi belirli mesai saatlerine sahip olan Garanti BBVA nın çalışma saatleri bilgisini sizler için öğrendik.Resmi tatil günleri haricinde aşağıda paylaştığımız Garanti çalışma saatleri tablosuna göre şube ziyaretlerinizi yaparak tüm bankacılık işlemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Garanti Çalışma Saatleri

Garanti BBVA mesai saatleri özel şubelerin haricinde heryerde aynıdır.Banka tarafından özel günlerde genellikle popülasyonun çok yüksek olduğu merkezlerde ilave çalışma saatleri eklenerek şubeleri hizmet verebilir.Garanti BBVA tarafından resmi olarak duyurulan Garanti bankası çalışma saatleri aşağıdaki gibidir.Bu saatler bankanın müşteri hizmetlerinden teyit edilmiş ve 2020 yılı itibari ile güncel mesai saatleridiri.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Salı – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Cuma – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Cumartesi – 09:-12:30 
  • Pazar – Kapalı

Yukarıda paylaştığımız saatler içerisinde size en yakın garanti şubesine giderek işlemlerinizi yüz yüze müşteri temsilcileri ile kolayca çözebilirsiniz.Ayrıca bilmelisiniz ki bu çalışma saatleri resmi tatil günlerinde farklılık gösterebilir.Bayram , yılbaşı ve diğer resmi yada özel tatil günlerinde bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek duyurular kısmından güncel Garanti çalışma saatleri duyurusunu okuyarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Şube Çalışma Saatleri

Şubelerin çalışma saatleri  il bazlı farklılık gösterse de genellikle tüm şubelerin çalışma saati genel müdürlük tarafından belirlenen saatlerdir.Hafta içi 09:00 ile 17:00  saatleri arasında ülkemizin heryerindeki Garanti bankası şubeleri açık ve çalışma saatleri kapsamında hizmet vermektedirler.

Bankanın tüm şubeleri öğlen 12:30 ile 13:30 arasında yemek molasını kullanmakta ve bu saatler içerisinde hizmet vermemektdir.Öğlen molası haricinde tüm şubelerden mesai saatleri içerisinde sorunsuzca destek alabilirsiniz.

Garanti Bankası Cumartesi Çalışma Saatleri

Garanti bankası hafta sonu açık mı sorusu sık sık bankanın müşteri temsilcilerine sorulmaktadır.Banka diğer özel bankalarda olduğu gibi sadece cumartesi günü yarım gün hizmet vermektedir.Pazar günü resmi tatil olduğu için Garanti bankası çalışma saatleri planına dahil olmamaktadır. Cumartesi ise çalışma süresi yarım gün olarak belirlenmiştir.

Garanti BBVA Cumartesi çalışma saatleri  09:00 ta başlayıp 12:30 da bitmektedir ve bugün tüm banka şubeleri yarım gün hizmet vermektedir.Pazar günü ise banka şubeleri kapalıdır.Bu makalemizde sizlerle Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren Garanti bankası şubelerinin hangi saatler arasında çalıştıklarını ve ne zaman çalışmadıkları hakkında bilgiler paylaştık.Diğer bankaların çalışma saatleri hakkında bilgi edinmek veya daha fazla bankaların güncel kampanyaları hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Etiketler: