FinansMAX

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanma.Bankacılık işlemlerinin her geçen gün yükselmesi ve gelişmesiyle beraber birçok kişi her gün müşteri hizmetlerini aramaktadır.Özellikle QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyip bağlanamayan kişiler daha hızlı bağlanma yollarını bulabilmek için arayış içindedirler.

Sizler için bu makalemizde nasıl finansbank müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanabilirsiniz sorunuza yanıt aradık ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun zamandır Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan biri olan Finansbank 1987 yılında kurulmuş olup geniş portföyü ile +10 milyon bir müşteriye sahiptir.Banka kaliteli hizmet ekibi ile müşterileri tatmin etmek istemektedir.

Ancak ne yazık ki çok yoğun olan çağrı merkezine direk bağlanmak isteyen kişileri uzun süreler boyunca sesli yanıt sisteminde bekletmekte ve bu nedenle müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenleri memnun etmemektedir. Daha hızlı çözüm bulmak için Finansbank müşteri temsilcileri ile görüştük ve aşağıdaki adımları uygulayarak finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını deneyebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Acil durumlarda müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki şekilde çok daha hızlı bir bağlantı kurabilirsiniz.Hemen sizleri daha hızlı bekletmeden  bu yolları sizlerle paylaşıyoruz. Eğer çağrı merkezine direk bağlanmakta sorun yaşarsanız yorum kısmından bize yazarak hızlıca destek alabilirsiniz.

  • İlk önce finansbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 numarasını arayarak QNB müşteri hizmetlerine direk bağlanın.
  • Ardından sizi sesli yanıt sistemine aktaracaklar.Burada hemen 1 tuşuna basarak devam ediniz.
  • Daha sonra  karşılaştığınız menüde önce 5 tuşuna basınız ve ardından 4 tuşuna basınız.
  • Sinyal sesi duyacaksınız ve ardından QNB finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Bu adım finansbank müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini yapmak isteyenlerin kullanabileceği en hızlı yöntemdir.Yaklaşık olarak 15-20 saniye gibi bir süre içerisinde müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Bu adımın dışında internette farklı sitelerde daha hızlı yöntem olduğunu söyleyenlere inanmayın.Sizleri farklı numaralara yönlendirerek bu numara ile Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlantı sağlayabilirsiniz gibi yönlendirdikleri numaralar sahte numaralardır.

Siz onları aradıkça sizi hatta tutarlar ve hattınıza dakikası 40 tlye kadar konuşma ücreti yansıtırlar.Bu yüzden sitemizin dışındaki diğer sitelerde bulunan makaleleri okurken aldığınız tavsiyelere dikkat ederek uygulayınız.

Bu makalemizde sizlere QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını anlattık.Makaleyi beğendiyseniz yukarıda bulunan beğen tuşuna basmayı ve yazımıza yorum yapmayı unutmayın.

 

 

Etiketler: