FinansMAX

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank Borç Kapatma Kredisi .Birçok bankada oluşan kredi borçlarınızı artık QNB Finansbank borç kapatma kredisi ile tek bir bankada birleştirebileceğinizi biliyor muydunuz ? Üstelik uygun yapılandırma şartları ile beraber hem çok daha uygun faize hemde sizin için uygun olacak vade sayılarına bölünmüş şekilde borç kapatma kredisi kullabilirsiniz.

Peki kimler bu krediden faydalanabilir , nasıl başvuru yapılır , beraber inceleyelim.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Kısa süre önce bu alanda faaliyet göstermeye başlayan QNB Finansbank , kredi kampanyaları ile dikkat çekmektedir.Özellikle kısa süre önce başlatılan borç kapatma kredisi kampanyalarına karşı oluşan büyük ilgiliyi gören finansbank bu alanda geri kalmadı ve  borç kapatma kredisi kampanyası başlattı.

Başka bankalardaki borçlarınızı finansbank a taşımanız durumunda sizlere o bankalardan daha uygun vade ve faizler ile finansbank borç kapatma kredisi vereceğini kısa süre önce banka duyurdu.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Şartları

Borç kapatma kredisi kullanabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.Bu şartlar örneğin kara listede olmamanız , düzenli kredili ürünler kullanıyor olmanız ve gecikmiş taksitli ödemelerinizin olmamasıdır.

Ayrıca kredi notunuzun yüksek olması  , gelir belgenizin olması ve sağlık sigortanızın olması yine borç kapatma kredisi için  gereken şartlardan bazılarıdır.Bu şartları tamamladığınız takdirde finansbank borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Resmi olarak duyurulmasa da bankanın müşteri temsilcilerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda qnb Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranları aşağıdaki gibidir.Bu bilgiler sizin kredi geçmişinize göre farklılık gösterebilmektedir.Bu yüzden kesin bir bilgi alabilmek için Finansbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bu faiz oranları kişiden kişiye değişse de hemen hemen aynı olacaktır.Başka bankalar ile kıyaslandığında çok daha uygun faiz oranları ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

 • 24 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.08
 • 48 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.12
 • 60 aya kadar olan 1,001 TL ile 10,000 TL arası kredileriniz için :  %1.18
 • 24 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.10
 • 48 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.15
 • 60 aya kadar olan 10,001 TL ile 100,000 TL arası kredileriniz için :  %1.18

Qnb Finansbank Borç Kapatma Kredisinden Kimler Yararlanabilir

Borç kapatma kredisi kullanabilmeniz için öncelikle yukarıdaki paragraflarımızda belirttiğimiz gibi Finansbank borç kapatma kredisi için gereken şartları karşılamanız gerekmektedir. Bu şartları karşıladığınız durumunda bu krediden yararlanabilir kişiler statüsüne geçeceksiniz.Ek olarak bazı hususları tamamlamanız gerekmektedir.

Örneğin finansbank ta bulunan kredili ve kredi kartlı ürünlerinizin borçlarını başka bankalar ile birleştirerek yeniden finansbank a geçiremezsiniz.Maalesef Finansbank borç kapatma kredisi böyle bir hizmet sağlayamamaktadır.Ancak diğer bankalarda olan kredilerinizi sorunsuz ve çok daha düşük faizler ile Finansbank’a birleştirme kredisi aracılığı ile geçirebilirsiniz.

Ayrıca gelir belgenizin olması ve kredi notunuzun yüksek olması yine bu krediyi kullanma ihtimalinizi kuvvetli ihtimal ile arttıracaktır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Bu kredili ürüne başvuru yapmak için diğer bankalara kıyasen çok daha fazla alternatifiniz bulunmaktadır.Yine ayı şekilde çalıştığınız finansbank şubelerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi alternatif kanallar ile de başvuruda bulunabilirsiniz.Nisan 2020 itibari ile finansbank borç kapatma kredisi başvuru yapabileceğiniz güncel kanallar aşağıdaki gibidir.

 • TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek ön başvurunuzu oluşturabilirsiniz.Borç kapatma kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa müşteri temsilcileri size ulaşacaktır.
 • QNB finansbank şubelerine diğer bankadaki kredili hesap özetlerinizi , gelir belgenizi ve sigorta dökümünüzü götürerek başvuruda bulunabilirsiniz.
 • QNB finansbank müşteri temsilcilerini arayarak çağrı merkezi aracılığı ile de ön başvuruda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Gerekli Evraklar

Diğer kredili ürünler gibi borç kapatma kredisi içinde bazı evraklara sahip olmanız gerekmektedir.Şubeniz tarafından istenecek bu belgelerin listesi aşağıdaki gibidir.

 • Bodro
 • 4a sigorta dökümü
 • Diğer bankalardaki kredilerinizin olduğuna dair bankadan yazı
 • Kredi kartlarınızın ekstreleri

 

Etiketler: