FinansMAX

Fillo Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Fillo Lojistik

Kargolar ve lojistik şirketleri bireyler, kurumlar, firmalar kısacası herkes ve her sektör için oldukça büyük önem sahibidir. Bir hediyelik eşya veya e-ticaret şirketi malları müşteriye sattıktan sonra bu hizmete ihtiyaç duyarken siz de bir kişiye ulaşması gereken eşyalarda aynı hizmeti kullanırsınız. Daha büyük çaplı teslimatlar da olabilir, bu noktada ise bizim işlerimizi halletmek için hizmet veren lojistik şirketleri vardır. Fillo Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma ile hem bu desteği rahatça alabilir hem de işlemler sırasında süreci takip edebilirsiniz.

Fillo Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Yolları

Fillo Lojistik ile bir mal alıyor ya da gönderiyor olabilirsiniz, her zaman her kargo firmasında olabileceği gibi bir gecikme, engel ya da bunlara benzer bir sorun söz konusu olabilir. Siz bu nedenle süreci takip etmeyi talep edersiniz. Normal şartlarda takip sürecini web sitesi üzerinden gönderi sorgulama ekranı ile ve kargo takip numarasıyla takip edebilirsiniz. Bunun dışında bir şikayet veya geri bildirimi de web sitesindeki iletişim kutusu ile yapabilirsiniz. Ancak sorun daha büyük veya acil ise Fillo Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu kullanın.

Fillo Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fillo Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma, yaşanan bir sıkıntı durumunda size hızlı bir şekilde müdahale etme imkanı sunar. Web sitesinde kargo takibi sırasında bir sıkıntı tespit edebilirsiniz, ya da gönderi uzun size istenen noktaya ulaşmaz ise ilk yapmanız gereken müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Bu yüzden 0216 425 58 88 numarasını arayın ama arama sırasında telesekreteri dinleyerek vakit kaybetmek istemiyorsanız, 0’ı tuşlayın ve hızlı bir şekilde müşteri temsilciniz ile görüşün.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: