Müşteri Hizmetleri

Facebook Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Facebook Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma artık çok kolay !!!

4 Şubat 2004 tarihinde kurulan Facebook, sosyal medya platformları arasında devrim niteliğinde bir konuma sahiptir. Facebook ile ilgili sorun yaşıyorsanız ve müşteri temsilcisi direk bağlanma yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

4 Şubat 2004 tarihinde Facebook CEO’su Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, insanların arasında online topluluk oluşturma ve kurduğu ağ ile dünyayı bir araya getirme misyonu ile kurulmuştur. Ülkemizde de çok sayıda kullanıcısı olan Facebook, aklınıza gelebilecek her türlü topluluğu kurabileceğiniz, eski arkadaşlarınızı bulabileceğiniz, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve bölgenizdeki/dünyadaki insanlar arasında bağlantı kurabileceğiniz en iyi platformlardan biridir. Dolayısıyla günlük kullanım sürelerine bakıldığında dünya üzerindeki en fazla kullanılan platformdur. Facebook’un kısa sürede dünyaya yayılan başarısı birçok platforma örnek teşkil etmiş ve sosyal medyanın günlük sosyal aktivitelerin yerini almaya başlamasına neden olmuştur. Bu sosyal platformu 7’den 70’e birçok farklı kişi kullanmaktadır.

  • Facebook konusunda problem yaşıyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanmak için haftanın tüm günlerinde 09:00-02:00 arasında 11820’yi arayabilirsiniz. Böylece GSM operatörünüz farketmeksizin Facebook yetkilileri ile görüşebilir ve derdinizi anlatabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Facebook müşteri temsilcisi numarası hakkında bilginiz var mı?

Facebook müşteri temsilcisi numarası 11820’dir.

Facebook müşteri temsilcisine hangi konularda soru sorabilirim?

Facebook müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmede Facebook sosyal medya platformu ile ilgili aklınıza gelen her kategoride soru sorabilirsiniz. En fazla soru sorulan kategoriler hesap çaldırma, görüntülü ve sesli görüşmelerde yaşanan problemler ve Facebook kaynaklı bağlantı problemleridir.

Etiketler

Emre

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı