FinansMAX

Enpara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur ?

Enpara sanal kart nasıl oluşturulur, enpara sanal kart oluşturma, enpara sanal kart ne zaman çıkacak. Enpara, Finansbank’a ait olan popüler bir dijital bankadır. Diğer bankalara göre daha uygun çözümler ve daha düşük faizli krediler sunan Enpara yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan bir dijital bankacılık girişimidir.Kısa bir süre önce yüksek talebi göz önünde bulundurarak daha önce sunmadıkları bir hizmet olan sanal kart hizmetini duyuran Enpara müşterilerini heyecanlandırdı.

Sanal kart haberini alan müşteriler bu habere çok sevindi ve taleplerini göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkan Enpara’ya olan memnuniyetini sosyal medyada yaptıkları beğeniler ile gösterdi.Peki enpara sanal kart nasıl oluşturulur, enpara sanal kart hakkında aradığınız tüm bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Enpara sanal kart yıllardır sanal kart bekleyen enpara müşterilerini heyecanlandırdı.Neredeyse tüm bankalarda sanal kart varken enpara’da sanal kart olmaması enpara’nın en büyük eksiklerinden biri olarak görülüyordu.Yüksek talebi göz önünde bulunduran Enpara sanal kart için girişimlerini başlattı ve sanal kartını duyurdu.

Kredi kartı güvenliğini daha üst seviyeye taşıyan ve birçok alışveriş kampanyası sunan enpara sanal kredi kartı ürünü ile sizde alışverişlerinizi daha ayrıcalıklı gerçekleştirebilirsiniz.Enpara sanal kart başvurusu yaparak bu karta sahip olabilir ve hemen aktif ederek kendi belirlediğiniz harcama limiti ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.Başlıca enpara sanal kart özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Limiti kendiniz belirlersiniz, böylece kartınızdan fazla para çekilmez.
  • Kredi kartlarından daha güvenlidir.
  • 3D Secure özelliği aktif olarak gelir.
  • Birçok alışveriş kampanyasına ücretsiz olarak katılırsınız.

Bu özellikler sayesinde enpara müşterileri sanal kart oluşturarak birçok ayrıcalığa kolayca sahip olabilirler.Enpara sanal kart başvurusu ve sanal kart oluşturma konusunda detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Başvurusu

Heyecanla bu karta sahip olmak isteyen ve enpara sanal kart nasıl oluşturulur sorusunu soranlar için bu paragraf aydınlatıcı bir bilgi olacaktır.Enpara sanal kart başvurusunu sadece enpara dijital bankacılık aracılığı ile yapabilirsiniz.Bunun için enpara websitesini veya enpara uygulamasını kullanabilirsiniz.

Enpara uygulamasını kullanan müşteriler “Kartlarım” menüsünden “Enpara Sanal Kredi Kartı” seçeneğine tıklayarak sanal kart başvurusunda bulunabilir.Burada oluşturacağınız sanal kartın bağlı olacağı kredi kartı seçmeniz gerekmektedir.Eğer bir kredi kartınız yok ise enpara sanal kart kullanamazsınız. Ardından sanal kartınıza bir limit belirleyerek o limit dahilinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Etiketler: