FinansMAX

English Home Bayilik Şartları

Türkiye pek çok kişinin bildiği gibi uzun yıllardır tekstil endüstrisinin güçlü aktörlerinden biri olmuştur. Bu alanda önemli kişilerden biri de Madame Coco ve English Home’un kurucusu İlhan Tanacı’dır. Tanacı her iki firmayı da Kayseri merkezli olarak kurmuş ve önemli yerlere taşımıştır. 2008 ekonomik krizi sonrası firma el değiştirmiş olsa da English Home hala ulusal ve uluslararası piyasada iddialı bir yere sahiptir. Modern ve country tarzda ev tekstili odaklı üretim ve satış yapan English Home karlı iş fırsatları da sunmaktadır. English Home bayilik şartları araştırılarak girişimciler tarafından bu iş fikri kullanılabilir. Meraklıları için biz de bu yazımızda English Home bayilik şartları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

English Home Bayilik Şartları Hakkında Bilgiler

English Home Kayseri merkezli bir tekstil şirketidir. Şirket uzun yıllardır piyasadadır ve Türkiye’de oldukça yaygındır. Ulusal piyasada 200’ü aşkın mağazaları vardır, bu nedenle de Türkiye içerisinde bayilik vermemektedirler. Ancak yurtdışında mağaza açmak isteyen girişimciler, English Home bayilik şartları metnini inceleyerek bayilik başvurusu yapabilir. Yurtdışı piyasalarında da yaygınlaşma hedefi bulunan firma şuan 10’dan fazla ülkede şube açmayı başarmıştır. Başvuruda bulunan girişimcilerden müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutmalarını, perakende satış alanında hizmet vereceği bölgede deneyimli olmasını ve gerekli finansal kaynağa sahip olmasını isterler. Bayilik için ödenmesi gereken miktar bayinin açılacağı konuma ve ülkeye göre farklılık gösterir. Peki, bayilik için nasıl başvuru yapılır?

Bayilik İçin Nasıl Başvuru Yapılır ?

English Home bayilik şartları nedir ve başvurusu nasıl yapılır?” sorusunu cevaplamaya çalışacağız. English Home firması ev aksesuarları, dekorasyon, mutfak gereçleri, yatak odası ve banyo tekstili ve konsept ürünleri gibi farklı ürünler ile ev için birçok ürün sunmaktadır. Kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile English Home tekstil ve ev gereçleri alanında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Karlı bir iş fırsatı olarak English Home bayiliği açmayı düşünen bireyler www.englishhome.com internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir. Ya da 0850 742 03 46 numarasından gerekli departmana bağlanarak nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgi alabilir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: