FinansMAX

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay kredi kartı veren bankalar, en kolay kredi kartı veren banka.Kredi kartları taşıma ve ödeme kolaylığı sağlaması ile hemde ihtiyacımızın olduğu zamanlarda borçlanabilme imkanına sahip olduğumuz için herkesin ihtiyacı haline geldi.Nakit para taşıma derdinden bizi kurtaran ve aynı zamanda gerektiğinde nakit avans gibi karttan para çekme şansı tanıyan kartlar bize büyük avantaj sağlamaktadır.

Kredi kartı ihtiyacı olanlar için bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyip müşterileri kendi bünyelerine çekmeye çalışmaktadır. Bu kampanyalar dahilinde bir çok ek hizmet ve hediye puan sistemi getirildi. Ancak kredi kartı almak için sizden bir takım belgeleri de istemeyi ihmal etmediler.Bazı bankalar ise maddi durumunuzun iyi olmaması durumunda size kredi kartı vermeyebiliyor veya kart alma sürecinizi zorlaştırmaktadır.Bu yüzden bu makalemide size en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kolay Kredi Kartı Nasıl Alırım ?

Bankaların teminat için kredi kartı vereceği müşterilerden istedikleri çeşitli şartlar var. Öncelikle limitinizin belirlenmesi için bir gelir belgesi. Maaş bordrosu. Daha önceki kredi kartı kullanımınız için bir geriye dönük araştırma. Söylemek isteriz ki bu bankalar arası bir araştırmayı kapsar.Her ne kadar kolay kredi kartı veren bankalar da olsa eğer ilk kez kredi kartı alacaksanız banka sizi araşıracak ve inceleyecektir.Endişelenmeyin eğer bir işinizi varsa yüksek bir ihtimalle kartınıza onay verilecektir.

En  kolay kredi kartı veren bankalar için bir takım olasılığı yazının devamında sizin için hazırladık. Bu yazıda hangi bankalardan kolay kredi alabileceğiniz koşullara ulaşabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Alma Yolları

Kredi kartı almanın en kolay yollarından biri öğrencilere sunuluyor. Geliri olmayan üniversite öğrencileri yirmi beş yaş üst sınırla çoğu bankadan kredi kartı alabiliyor. Eğitim ve öğretimi desteklemek adına kolay kredi kartı veren bankalar öğrencilere maddi yardımda bulunmak için işlem kolaylığı sağlamaktadır.

Öğrenciler kimlik fotokopileri ve öğrenci belgeleri ile şubelere başvururlarsa kart ücreti ödemesi olmadan kredi kartı alabiliyorlar. Ancak bu kartın limiti bankaların teminatsız vermesi sebebiyle üç hani rakamlarla sınırlı oluyor. Ancak istisnai durumlarda elbette mümkün.Kredi puanı yüksek bir çalışanın da kredi kartı alması çok kolay. Bu işlem sizin maaş hesabınızı göstermenizle gerçekleştiriliyor. Maaş bordronuz ve yüksek kredi puanınızla yaptığınız başvurularla neredeyse bütün bankalardan kredi kartı almanız mümkün.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar

Eklemek gerek ki kart limitiniz maaşınızın bir kaç katı olarak hesaplanıp yeni kartınıza tanımlanıyor. Ancak siz düzgün ödemelerle kullandığınız kartınızı banka şubelerinden ya da çağrı merkezlerinden yapacağınız görüşmelerle limit artışı sağlayabiliyorsunuz.

En kolay kredi kartı alma yollarını öğrenmek için kredi kullanmayı düşündüğünüz bankaların çağrı merkezi telefonlarına ulaşıp, şartlarınızı iletirseniz size uygun olabilecek kredi koşullarını size ileteceklerdir.

Öğrencilere Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankaların kredi kartı verme prosedürleri her bankaya göre farklılık göstermektedir.Bazı bankalar zor kredi kartı verirken bazı bankalar ise kolay kredi kartı vermektedir.Eğer bankalardan kredi kartı almakta zorlanıyorsanız ve kredi kartı başvurularınız reddediliyor ise aşağıda sizler için listelediğimiz en kolay kredi kartı veren bankalar arasından dilediğiniz bankaya kart başvurusu yaparak istediğiniz kredi kartını kolayca alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Yaptığımız araştırmalar neticesinde en kolay kredi kartı veren bankanın Enpara olduğunu gözlemledik.Enpara Finansbank’a aittir.Genellikle bankacılık sektöründe ilk deneyimini yaşayanlar masrafsız bankacılık istediği için Enpara kullanmaktadır.

Enpara da müşterilerinin ortalamasını bildiği için kredi kartı verme şartlarını düşük tutmaktadır.Eğer Enparaya kredi kartına başvurursanız başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali çok yüksek olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer daha önce Garanti Bankasından maaş aldıysanız yapacağınız kredi kartı başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimali yüksektir.Tek yapmanız gereken bankaya kart başvurusunda bulunmak.

Yapı Kredi Worldcard Başvurusu

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi’de kolay kredi kartı veren bankalardan birisi.Kredi notunuz kötü değilse ve bir işte çalışıyorsanız bankadan kolayca kredi kartı alabilirsiniz.

Üstelik alacağınız kredi kartının yüksek limitli olma ihtimali bile mümkün.Nasıl başvuru yapacağınız konusunda Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu makalemize tıklayarak kolay kredi kartı alma konusunda aradığınız tüm bilgileri bulabilirsiniz.

 

Etiketler: