Kredi Kartları

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartları günlük yaşamımızın bir parçası haline geldi. Değişen ve gelişen dünya şartları bizleri nakit para ihtiyacı kadar kredi kartı kullanma ihtiyacına itti.

Bankaların ödeme koşullarını kolaylaştırması ve alışveriş imkanının bu sayede artmasıyla neredeyse herkes için kredi kartı büyük bir ihtiyaca dönüştü.

Kredi kartı ihtiyacı için bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyip müşterileri kendi bünyelerine çekmeye çalıştı. Bu kampanyalar dahilinde bir çok ek hizmet ve hedi puan sistemi getirildi. Ancak kredi kartı almak için sizden bir takım belgeleri de istemeyi ihmal etmediler.

Kolay Kredi Kartı Nasıl Alırım ?

Bankaların teminat için kredi kartı vereceği müşterilerden istedikleri çeşitli şartlar var. Öncelikle limitinizin belirlenmesi için bir gelir belgesi. Maaş bordrosu. Daha önceki kredi kartı kullanımınız için bir geriye dönük araştırma. Söylemek isteriz ki bu bankalar arası bir araştırmayı kapsar.

En  kolay kredi kartı veren bankalar için bir takım olasılığı yazının devamında sizin için hazırladık. Bu yazıda hangi bankalardan kolay kredi alabileceğiniz koşullara ulaşabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Alma Yolları

Kredi kartı almanın en kolay yollarından biri öğrencilere sunuluyor. Geliri olmayan üniversite öğrencileri yirmi beş yaş üst sınırla çoğu bankadan kredi kartı alabiliyor. Eğitim ve öğretimi desteklemek adına en kolay kredi kartı alma işlemi öğrencilere tanınıyor.

Öğrenciler kimlik fotokopileri ve öğrenci belgeleri ile şubelere başvururlarsa kart ücreti ödemesi olmadan kredi kartı alabiliyorlar. Ancak bu kartın limiti bankaların teminatsız vermesi sebebiyle üç hani rakamlarla sınırlı oluyor. Ancak istisnai durumlarda elbette mümkün.

Kredi puanı yüksek bir çalışanın da kredi kartı alması çok kolay. Bu işlem sizin maaş hesabınızı göstermenizle gerçekleştiriliyor. Maaş bordronuz ve yüksek kredi puanınızla yaptığınız başvurularla neredeyse bütün bankalardan kredi kartı almanız mümkün.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar

Eklemek gerek ki kart limitiniz maaşınızın bir kaç katı olarak hesaplanıp yeni kartınıza tanımlanıyor. Ancak siz düzgün ödemelerle kullandığınız kartınızı banka şubelerinden ya da çağrı merkezlerinden yapacağınız görüşmelerle limit artışı sağlayabiliyorsunuz.

En kolay kredi kartı alma yollarını öğrenmek için kredi kullanmayı düşündüğünüz bankaların çağrı merkezi telefonlarına ulaşıp, şartlarınızı iletirseniz size uygun olabilecek kredi koşullarını size ileteceklerdir.

Öğrencilere Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankaların kredi kartı verme prosedürleri her bankaya göre farklılık göstermektedir.Bazı bankalar zor kredi kartı verirken bazı bankalar ise kolay kredi kartı vermektedir.Eğer bankalardan kredi kartı almakta zorlanıyorsanız ve kredi kartı başvurularınız reddediliyor ise aşağıda sizler için listelediğimiz en kolay kredi kartı veren bankalara başvuru yaparak istediğiniz kredi kartını kolayca alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Yaptığımız araştırmalar neticesinde en kolay kredi kartı veren bankanın Enpara olduğunu gözlemledik.Enpara Finansbank’a aittir.Genellikle bankacılık sektöründe ilk deneyimini yaşayanlar masrafsız bankacılık istediği için Enpara kullanmaktadır.

Enpara da müşterilerinin ortalamasını bildiği için kredi kartı verme şartlarını düşük tutmaktadır.Eğer Enparaya kredi kartına başvurursanız başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali çok yüksek olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer daha önce Garanti Bankasından maaş aldıysanız yapacağınız kredi kartı başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimali yüksektir.Tek yapmanız gereken bankaya kart başvurusunda bulunmak.

Sizler için hazırladığımız detaylı başvuru sürecini okumak için Garanti Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemize tıklayarak hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilir ve istediğiniz kartı kolayca alabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard Başvurusu

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi’de kolay kredi kartı veren bankalardan birisi.Kredi notunuz kötü değilse ve bir işte çalışıyorsanız bankadan kolayca kredi kartı alabilirsiniz.

Üstelik alacağınız kredi kartının yüksek limitli olma ihtimali bile mümkün.Nasıl başvuru yapacağınız konusunda Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu makalemize tıklayarak kolay kredi kartı alma konusunda aradığınız tüm bilgileri bulabilirsiniz.

 

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı