FinansMAX

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları, Firma Detayları

Ekrem Coşkun son yıllarda gıda sektöründe önemli bir yer edindi. Tamamen doğal et dönerler yaptığını iddia eden firma ucuz ve kaliteli yemek yapma politikası ile çalışmaktadır. Covid-19 salgını ile dünya çapında yaşanan ekonomik kriz ve gıda sektörüne olan ilgiye rağmen Ekrem Coşkun istihdam ve yeni şube açılışı için yeni bir politika geliştirmiştir. Ekrem Coşkun bayilik şartları karşılayan kişilere diğer firmalara göre çok daha düşük maliyetler ile bayilik alma şansı verilmiştir. Bu hem firmanın daha fazla bayi açmasını ve hızlı şekilde yayılmasını sağlayacaktır. Hem de girişimciler için önemli bir fırsat sunacaktır.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Kendi işinizin patronu olmak için belirli bir sermayeniz var ve tabi ki isim yapmış bir firmayla çalışmak sizin için avantajlı olacaktır. Ekrem Coşkun bayilik şartları sağlayan bir girişimci bu firmayla çalışarak büyük avantajdan da yararlanabilir. Ekrem Coşkun son yıllarda hızlı şekilde yayılmayı başarmış ve Türkiye’de birçok mekan açmıştır. Normal zamanlarda bayilik bedelleri 250 bin TL olan firma covid-19 salgın sürecinde işsizlik ve diğer ekonomik sorunlara karşı bu ücreti sadece 85 bin TL yapmıştır. Ayrıca nakliye ve gelir üzerinden pay almayan firma sizden sadece bayilik bedeli ister ve işinize odaklanmanızı talep eder.

Başvuru için: https://www.ekremcoskundoner.com.tr/franchise/

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Alma Avantajları

Ekrem Coşkun bayilik şartları diğer birçok firmadan daha avantajlı fırsatlar sunar. Ancak avantajlar şartlar ile kısıtlı değildir, maliyet ve destek açısından da firma büyük avantajlar sağlar. Nakliye için ücret istemezler, işletme döneminde ciro üzerinden pay talep etmezler. Dekorasyon ve reklam konusunda destek sağlıyorlar. Usta ve personel için hem belirli süre destek veriyorlar hem de sizin personelleriniz için eğitimler düzenliyorlar. Lokasyon konusunda ise yine yardımcı olarak en doğru yerde en az bütçeyle bayinin açılması için çalışıyorlar.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: