FinansMAX

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

 

Kredi notuna bakmadan yada kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2020 yılında hangileridir diye merak ediyorsanız bu konuya bakabilirsiniz.Sizler için araştırma yaptık ve kredi notu düşüklere kredi veren bankaları sizlerle paylaşıyoruz.

Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar 2019 da oldukça azdır.İşte bu durumda bizde”sıfır puana kredi” ve “düşük kredi notuna kredi” kampanyalarını araştırıp sizlere sunduk.

Bu kampanyalar kapsamında sicili bozuk olanlara,düşük kredi puanına sahip olanlara ve sıfır puanlı kişilere dahi kredi verebilmektedir.Bu krediyi kullandıktan sonra düzenli ödemeler sonucunda ise daha yüksek kredi miktarı kullanabilmek mümkündür.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Aktifbank‘ta diğer bankalara göre yüksek faiz oranları uygulanamsına rağmen,düşük kredi puanına kredi veren banka kuruluşları arasında hizmet vermektedir.Kredi puanınız 800-900 seviyelerinde olsa bile kredi çekebiliyorsunuz hem de zorlanmadan.Kredi notu düşük olanlar şubeye gitmeye gerek duymadan N Kolay Kredi ile kredi çekebiliyor ve kredi notunu da yükseltme avantajı elde etmiş oluyor.

Burgan Bank

 

Burgan Bank’ta 48 aya varan vadelerle birlikte ihtiyaç kredisi verilmektedir.Burgan bank oalrak özel fırsat ve uygun taksitler ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.%1,71‘den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan uzun dönem ödeme seçenekleri Burgan Bank’ta!

Kötü Sicile Kredi Veren Bankalar

N Kolay Kredi

Aktifbank‘ın internet bankacılığı şubesi N Kolay sayesinde, paranız hesaplararası ücretsiz transfer yapabilirsiniz.Ayrıca Aktifbank tüm Ptt‘lerle anlaşmalı olduğu için paranız kesintisiz oalrak Ptt‘ye giderekte çekebilirsiniz.Ayrıca N Kolay Kredi‘de hayat sigortası zorunlu değildir.48 aya varan vade sayısıyla kredinizi kullanabilirsiniz.Diğer yandan bu kredi en fazla 30.000 TL üst limitiyle verilemektedir.

Fibabanka Düşük Nota Kredi 

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka’dan her ihtiyaca özel çözümler var.Fibabanka’dan uygun faiz oranıyla bu krediyi kullanmak istiyorsanız,kefil göstermelisiniz.Yine Kefile ait gayrimenkul tapusu,belge olarak banka tarafından istenecektir.10.000 TL ‘ye kadar ve 24 ay vadeye kadar gelir şartı olmadan,%1,69 ile %1,79 arasında değişen faiz oranlarıyla bu krediyi kullanabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere düşük kredi notuna kredi veren bankaları anlattık.Kredi başvurusunda sizlere bol şans dileriz. Umarız ihtiyacınız olan krediyi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Etiketler: