FinansMAX

Düşük Bütçeli Çok Para Kazandıran İşler 2022

Girişimci ruhunu harekete geçirmek isteyen düşük bütçe sahipleri ufak bütçeler ile yapabileceği kolay iş fikirlerini araştırıyor.Bütçelerini basit işler ile bir yatırıma dönüştürerek uzun vadede kazanmak için kurabileceği işleri sizler için araştırdık.Bu makalemizde düşük bütçeli ama en çok kazandıran iş fikirlerini öğrenerek sizde ilk yatırımınızı yapabilir ve devlet desteklerinden de faydalanarak kolayca işinizin sahibi olabilirsiniz.

Genellikle birçok kişi bir işe yatırım yapmadan önce o iş hakkında araştırma yapıyor ve yatırım yapmanın mantıklı olup olmadığına karar veriyor.Bu iş için oluşturdukları bütçenin yeterli olup olmadığını ve ne kadar sürede amorti edebileceğini öğrenerek kaarlılık oranını hesaplayabiliyorlar.Böylece fizibilite raporu ile ne kadar sürede ne kadar para kazanabileceğini öğrenebiliyorlar.Sizler için hazırladığımız bu iş fikirleri listesinde size ipucu olabilecek iş fikirlerini öğrenebilir ve araştırma yapmadan işlerin kazançları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 – Tavuk yetiştiriciliği

Sağlıklı beslenmenin giderek önem kazandığı günümüzde birçok kişi yavaş sindirilen kırmızı et yerine beyaz ete yönelerek daha sağlıklı beslenmek istemektedir.Beyaz et denince akla gelen tavuk en çok tüketilen yiyecekler arasına gelmektedir.Aktif olarak binlerce kişi tavuk üretimi konusunda faaliyet gösterse de talebin karışalanamaması nedeni ile tavuk üretimi her zaman yatırımcılarına kapısını açık bırakmaktadır.

Üstelik sadece tavuk satışının dışında tavuk yumurtası satarakta yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.Çifte kazaç sağlayabileceğiniz tavuk yetiştiriciliği sektörü ile düşük bütçeler ile yatırım yaparak uzun vadede sürekli gelir sağlayabilirsiniz.

2 – Bebek ürünleri Satışı

Bebek ürünleri insanoğlu varolduğu sürece her zaman ihtiyaç duyulacak ürünlerden biridir.Sadece ülkemizde 0 ile 5 yaş arasında yaklaşık 5 milyon insan yaşamaktadır.Özellikle giysi konusunda büyük bir sektör olan bebek giysilerine talep oldukça fazladır. Genellikle bebeklerine kıyafet , giysi ve diğer ihtiyaçlarını karşılayacak olan ebeveynler sık sık alışveriş yaparak sektörü hareketli tutmaktadır.

Birçok farklı ürüne hitap eden bebek ürünleri kategorisine yatırım yaparak binlerce alternatif ile bu sektöre girmeniz doğru müşteri kitlesine sahip olmanız durumunda size yüksek kazançlar getirecektir.Üstelik düşük bütçe ile bu işe başlayabilir ve kısa vadede yatırımınızı amorti edebilirsiniz.

4 – E-ticaret ile Para Kazanmak

İnternet teknolojisininde gelişmesi ile artık birçok ürünü online olarak e-ticaret sitelerinden tedarik edebiliyoruz.Aktif olarak milyonlarca websitesi e-ticaret alanında faaliyet gösterse de her geçen gün insanların farklı ihtiyaçlarına yönelik yeni girişimler yapılıyor ve kazançlı bir şekilde bu girişimi başarıyla yürütebiliyorlar.

E-ticaret sitesi denince akla ilk gelen n11 ve amazon gibi pazaryerleri olsa da farklı ürünler satarak düşük bütçeli iş kurabilir ve yüksek paralar kazanabilirsiniz.Bunun için insanları analiz ederek ihtiyacı olan ürünleri öğrenebilir ve buna göre bir iş kurabilirsiniz.

Bu makale sürekli güncellenerek yeni iş fikirleri eklenecektir.Sizler için hazırladığımız bu iş fikirleri listesinde asıl dikkat etmeniz gereken satış yapmak istediğiniz müşterilerin ihtiyaçlarını doğru belirlemektedir.Başarılı girişimcilerin büyük birçoğunluğu çok ufak bütçeler ile o işe girseler de potansiyel müşterileri ve ihtiyaçlarını doğru belirleyerek milyonlarca lira kazanç elde etmiştir.

Etiketler: