FinansMAX

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma, digitürk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım.Digitürk ülkemizde faaliyet gösteren bir yayıncı kuruluştur.Bünyesinde birçok yayın bulunmaktadır.Özellikle Beinsport ile Süper lig ve dünya da ki birçok maç yayınını naklen sunma hakkına sahip ülkemizde ki tek lisanslı kuruluştur.

Digitürk aboneleri yaşadığı problemleri çözebilmek için Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma yapmaktadır.Müşteri hizmetlerine “0212 473 73 73” numarası ile ulaşabilirsiniz.Bu numarayı aradığınızda sizi Digitürk müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi karşılayacaktır.Bu ekranda probleminize göre sizi yönlendirecek sesli yanıt sistemi ile ilgili müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.Sıra beklemeden bağlantı yapabilmek için aşağıdaki direk bağlanma yöntemini uygulayabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digitürk aboneleri beinsports olarak ta bilinen Digitürk müşteri hizmetlerine çağrı merkezini arayarak hızlıca bağlantı kurabilir. Beinsports ve beinconnect dahil tüm yayıncı kuruluşları ile ilgili problemlerinizi Digitürk müşteri hizmetleri numarası olan “0212 473 73 73” numarası ile çözümleyebilirsiniz. Sıra beklemeden direk bağlanma için telefonunuzdan bir kaç gizli tuş kombinasyonu gerçekleştirerek yapabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Çağrı merkezine bağlanmak için numarayı aradığınızda sizi sesli yanıt sistemi karşılayacak.Bazı zamanlarda sesli yanıt sisteminde doğru tuşlamayı yapamadığımız için uzun süreler beklememiz gerekebiliyor.Böyle durumlar ile vakit kaybetmemek için Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapabilir ve doğrudan temsilcilerimiz ile görüşmeye başlayabiliriz.Çok hızlı bir şekilde sorunlarımızı çözebilir ve işlemimizi tamamlayabiliriz.

Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için sesli yanıt sistemine düştüğünüzde aşağıdaki adımları uygulayın.

  • 0 Tuşuna basın.
  • Tekrar 0 Tuşuna basın.

Bu tuşlamaların ardından Digitürk müşteri temsilcilerine aktarılacaksınız.Gerçek kişiler ile yapacağınız bu görüşme ile tüm problemlerinizi ve fatura ödeme gibi birçok Digitürk işleminizi yapabilirsiniz.Son derece ilgili ve yardımcı olan müşteri hizmetleri ile kısa sürede problemlerinizi çözebilirsiniz.

 

Etiketler: