FinansMAX

DenizBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Denizbank kredi kartı başvursu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu harika makalede aradığınız tüm detayları bulabileceksiniz.En hızlı onaylanan kredi kartları hangisi , aidatsız denizbank kredi kartları ve başvuru esnasında ihtiyacınız olabilecek ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.Anında onaylı denizbank kredi kartı başvurusu yaparak sizde çok hızlı birşekilde kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

DenizBank kredi kartı başvurusu; İnternet üzerinden, ATM’lerden, DenizBank’ın çağrı merkezini arayarak, SMS ile ve DenizBank şubelerinden yapılabiliyor. Başvuruda bulunacak kişi reşit değilse velisi ile birlikte başvurması gerekiyor. Başvurunun onaylanması için talep edenin kredi notunun düşük olmaması gerekiyor. Aksi takdirde başvurular onaylanmayabiliyor. Başvuru yapıldıktan sonra kredi kartı genelde gün içinde sonuçlanır.

İnternet’ten başvuru yapmak isteyen almak istediği kredi kartını seçip “Hemen Başvur” butonunu tıkladıktan sonra T.C Kimlik ve cep telefonu numarasını girerek başvuruda bulunabilir.

Bireylere sunulan kredi kartı hizmetlerine aşağıdaki linkten ulaşıp başvurabilirsiniz:

https://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx

İşletmelere, ticari sıfatlara verilen kredi kartı hizmetlerine aşağıdaki linkten ulaşıp başvurabilirsiniz:

https://www.denizbank.com/kartlar/ticari-kartlar/

DenizBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank bireysel kredi kartı başvurusu

Bu makalenin devamında sadece denizbank bireysel kredi kartı başvurularının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.Bireysel kredi kartlarını seçerek nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bonuscard Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Adından da anlaşılacağı gibi DenizBank’ın Bonus kartı, yurt dışındaki harcamalar da dâhil, tüm harcamalarda “Bonus” denilen ek para kazandırıyor. 1 Bonus 1 lira değerinde. Kullanıcılar Banka’nın anlaştığı 250 binden fazla mağazadan çeşitli taksit, indirim, hediye fırsatlarından yararlanabiliyor. D-Şarj Bonus kartı ise büyük avantaj sağlayan öğrenci kartı. Şubelerin, ATM’lerin yanı sıra İnternet’ten de başvurusu yapılabilen kart onaylandığı takdirde müşterinin adresine getiriliyor. Aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.

https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/

Bonus’un öğrenci kartı dâhil diğer kartlarına da aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

http://www.denizbonus.com/denizbonus/pages/default.aspx

Denizbank Net Kart Başvurusu

90 liraya kadar temassız alışveriş imkânı sunan kartın avantajı, yıllık kart aidatı almıyor. Ancak Bonus kartlarında geçerli olan artı taksit ve hediye Bonus bu kartta geçerli değil. Kart başvurusunu aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz.

https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/net-kart-bonus/

Denizbank Emekli Bonus Kart Başvurusu

DenizBank, Emekli Bonus kredi kartıyla emeklilere alışverişlerden fatura ödemelerine kadar birçok alanda fırsat sunuyor. Hatta emeklilerin evinde çıkabilecek bir problemde bilgi ve danışmanlık hizmeti sunuyor. Emeklilere olan ayrıcalık üstelik bunlarla sınırlı değil. Otomatik ödeme talimatı ile su faturasında 3 ay boyunca %10 indirim sağlanıyor. Başvuru için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/emekli-bonus.aspx

Ticari Kartlar

Denizbank Esnaf İçin İşletme Kart Başvurusu

48 aya varan vadeler sunan karta şubelerden, ATM’lerden, İnternet’ten ve müşteri hizmetleri aracılığıyla her esnaf başvuruda bulunabiliyor. Eşit Taksitli ve Sezon Ödemeli Kredi’ye evraksız ve formalitesiz aşağıdaki bağlantıdan başvurabilirsiniz.

https://www.denizbank.com/kartlar/isletme-kartlari/isletme-kart.aspx

Denizbank Üretici Kart Başvurusu

Ödemelerin yılda bir kere yapılması tarımla uğraşanlara özel bu kartın en büyük avantajı. Üstelik anlaşmalı yerlerden 6 aya kadar vadelerle faizsiz alışveriş imkânı sunuyor. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

https://www.denizbank.com/kartlar/uretici-kart.aspx?KType=URETKRD

Denizbank Çiftçi Kart Başvurusu

Sadece çiftçiler için hazırlanmış bu kredi kartı işlerinizi çok daha kolaylaştıracak. Bu karta DenizBank şubeleri’nden veya bankanın Tarım Hattı olan 0850 222 6 800 numarasını arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler: