FinansMAX

Denizbank Cepbank İptali Nasıl Yapılır ?

Denizbank cebe havale iptal etme, denizbank cepbank nasıl iptal edilir ve Denizbank cepbank iptal etme.Yakın zamanda kurulan özel bankalardan biri olan Denizbank Bankası 1997 yılında kurulmuş ve kısa sürede birçok müşteriye sahip olmuş özel bankalardan biridir. Birçok bankacılık işlemine sahip olan banka müşterilerinden gelen problemlere hızlı çözümler bulabilmek için sürekli destek hizmetlerine iyileştirmeler yapmaktadır. Son zamanlarda en çok iletilen problemlerden biride cepbank iptal etme işleminin nasıl yapılacağına dair bir bilgi bulunmamasıdır.

Bizler bu probleminize cevap olması için sizlere denizbank cepbank iptal etme yöntemlerini göstereceğiz.Böylece hatalı cebe havale gönderimlerinizi hızlıca iptal edebileceksiniz.

Denizbank Cepbank İptal Etme Nasıl Yapılır ?

Denizbank bankası müşterileri hatalı cepbank para transferi işlemlerini iptal edebilmek için kullanabileceği birkaç yöntem vardır.Bu yöntemleri aşağıda listeledik.

  • Müşteri Hizmetleri
  • Mobil Bankacılık
  • İnternet Şubesi

Yukarıda belirttiğimiz Denizbank kanallarını kullanarak cebe havale transfer emirlerinizi iptal edebilirsiniz.İptal gerçekleştikten hemen sonra paranız denizbank hesabınıza iade edilecektir.

Denizbank İnternet Şubesi ile Cepbank İptal Etme

Para transfer emriniz cepbank yaptığınız kişi tarafından çekilmeden iptal yapabilirsiniz.Bunun için hemen denizbank.com.tr tıklayın ve internet şubesi ile giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra online şube işlemlerinde para transferleri butonuna basınız.

Karşınıza gelen ekranda cepbank işlemlerini seçin ve iptal etmek istediğiniz transfer emrini seçerek iptal et butonuna basınız.Cepbank emriniz iptal edilmiş olacaktır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri ile Cepbank İptal Etme

Müşteri hizmetleri aracılığı ile transfer iptal emri verebilirsiniz.Bunun için Denizbank müşteri hizmetlerini arayın.Çağrı merkezine ulaşmak için “0850 222 0800” numarasını arayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetlerine sıra beklemeden ulaşmak için alttaki makaleyi okuyarabilirsiniz.

[irp posts=”284″ name=”Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma”]

Müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra cebe havale emrinizi iptal etmek istediğinizi ve hatalı gönderim yaptığınızı belirtin.Kısa süre içerisinde cepbank işleminiz iptal edilecektir.

Denizbank Mobil Bankacılık ile Cepbank İptal Etme

Android işletim sistemine sahip telefonlar için playstore , iphone telefonlar için applestore mağazasından Denizbank mobil uygulamasını indirin. Online bankacılık bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan “Para transferlerim” menüsüne tıklayın.Açılan ekranda “Cepbank Emirlerim” yazısına tıklayarak yapmış olduğunuz cebe havale işlemlerinizi görebilirsiniz.

Görüntülediğiniz cepbank işlemlerinde iptal etmek istediğinizi seçerek transfer emrimi iptal et butonuna basınız.Emriniz kısa sürede devreye alınacak ve işleminiz iptal edilecektir.

 

Etiketler: