FinansMAX

Cebteteb Gelir Belgesiz Kredi

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB bankası online kredi hizmetlerini yerine geliştirmek için, CEPTETEB’i geliştirmiştir. CEPTETEB 30 bin TL’ye kadar kredi verebilir. Bu krediyi almak isteyenlerin başvuru yapması gerekir. Kredi kullanmak isteyenler, gelir belgesiz kredileri için dosya masrafı ya da sigorta masrafı ödemek zorunda değildir. CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmayanlar şubeye gitmeden hesap açtırabilirler.

Bunun için bulundukları yerden imza atmaları yeterlidir. Kısa işlemler sonunda TEB bankası kullanıcısı olunabilir. Başvuru yapmak isteyenler, başvurudan önce faiz oranlarını araştırarak kendilerine uygun olan kredileri bulabilirler. Bankaların sunmuş oldukları kredi hizmetlerinde farklı faiz oranları olabilir.

 

CEPTETEB Kredi Faiz Oranları Uygun Mudur?

Gelir belgesiz kredi almak, kredi kullanacak kişiler için çok işlevseldir. Çünkü şubeye gitmeye gerek yoktur. Ayrıca bankada uzun uzun alınan imzalarla uğraşmaya da gerek yoktur. CEPTETEB gelir belgesiz kredilerin faiz oranları, müşterilerin memnun olabileceği seviyededir. Bu şekilde, ödemeler yapılırken de zorluk yaşanmaz.

Anaparaya çok fazla faiz yansıtılmaması, müşterileri banka hizmetlerine yönlendirir.  TEB bu yönden sürekli müşteri odaklı çalışır. Bu da müşterilerin kredi ve kredi kartı konusunda bankadan hizmet almaya yönlendirir. Alınan kredi kartı ya da krediler farklı amaçlarla kullanılabilir. Kredileri ya da kredi kartlarını alacak olan kişiler, kendi ödeme durumlarına göre bir limit seçmelidir.

 

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredide Vade Önemli Midir?

Kredi almak için gelir belgesinin istenmemesi önemli bir kolaylıktır. Özellikle nakde ihtiyacı olan ve gelirini belgeleyemeyen kişiler, daha çok yönelirler. Tıpkı diğer kredilerde olduğu gibi, gelir belgesiz olan kredilerde de vade çok önemlidir. Vade belirlerken kredi kullanacak olanlar, mutlaka vadeye göre hareket etmelidir. CEPTETEB 36 aya kadar vade imkânı sunar.

Bunun altında vadelerde de kullanım yapılabilir. Aylık ödemelerine güvenebilen kişiler, vadelerini kısaltarak anaparayı ve faiz oranını azaltabilirler. Bu şekilde ceplerinden daha fazla para çıkarmalarını engelleyebilirler. Sicili temiz olan ve kredi puanları yüksek olan kişiler, kredi çekerken bunları avantajını kullanabilirler. Bu kişilerin kredi çekebilmesi diğerlerinden daha kolaydır. Kendi belirlediğiniz vadelerdeki kredileri alarak, kredinizi önemli yerlerde kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: