FinansMAX

Cardable Elektronik Alışveriş Siteleri 2022

Cardable siteler serimize cardable elektronik siteleri ile devam ediyoruz.Bu makalemizde size 3d secure şifresi istemeyen elektronik sitelerin listesini vereceğiz.Cardable site nedir bilmiyorsanız Cardable ne demek başlığına tıklayarak ilgili makalemize giderek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Elektronik alışveriş sitelerin birçoğu sattıkları ürünler değerli ve pahalı olduğu için ödeme yöntemlerine ekstra güvenlik yöntemleri getirmektedir.Bu yöntemler birçok sitede değişiklik gösterebilir.Bazı siteler kredi kartı ile ödemelerde sizden kredi kartı ekstresi hatta su faturası gibi absürt kimlik doğrulama isteklerinde bulunabilir.

Bu gibi absürt ve alışverişi yavaşlatan doğrulama aşamalarını yaşayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız cardable elektronik sitelerini kullanarak daha hızlı alışveriş yapabilirsiniz.Sürekli güncellenen 3d secure istemeyen elektronik alışveriş sitelerini makalenin devamında bulabilirsiniz.

3D Secure İstemeyen Elektronik Siteleri 2021

Bu liste sürekli güncellenmektedir ve olurda eğer 3d doğrulama isteyen siteler ile karşılaşırsanız bize yorum kısmından bildiriniz bu sayede bu listeyi sürekli güncel tutabiliriz.

1-) AMAZON

n Türkiye pazarına girmesi ile hızlı bir giriş yaptı ve elektronik alışveriş hacminin büyük bir kısmını hemen kendine aldı.Birçok kişi tarafından hızlı kargo nedeniyle tavsiye edilen amazon listemize cardable elekronik site olarak ilk sırada yer almaktadır.

2 – ) YUKKO

Yukko da bir e ticaret sitesi olup fazla bilinmese de cardable sitelerden biridir.Ödeme esnasında sizden 3d secure onay şifresi istemez böylece kolayca ödeme yapabilir ve hızlıca siparişinizi kargoya verilmesini bekleyebilirsiniz.

3 – ) HEPSİBURADA

Hepsiburada Türkiye’de eski ve köklü eticaret alışveriş devlerinden biridir. Altın ve ziynet eşyaları hariç hiçbir ürününde 3d secure onayı istememektedir.Cardable elektronik site olarak bilinen hepsiburada güvenli alt yapısı ve hızlı kargosu sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

4 – ) AVANSAS

Genellikle ofiz malzemeleri satsada elektronik ürünleride satmaya başlayan avansas 3d secure istemeyen cardable sitelerden biridir.Cep telefonları ve televizyon gibi birçok ürünü bulabileceğiniz cardable elektronik sitesi çok hızlı kargosu nedeniyle genellikle ofisler ve şirketler tarafından tercih edilmektedir.

 

Etiketler: